Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní doplňky do kanceláře

Dnešní design přináší do interiérů kanceláří spousty pomocníků. Kancelářský nábytek dostává v posledních letech zcela jinou podobu a nabízí nové možnosti, jak si maximálně zjednodušit práci. Kancelářský nábytek snad nejvíc využívá nové technologie výroby a nabízí nejmodernější materiály. Nábytek Aldo nové trendy sleduje a v tomto týdnu jsme vám představili několik zajímavostí a novinek z kategorie vybavení kanceláří. Pojďme si dnes představit ty, které jako nábytek jsou opravdu nové a netradiční.

Nemáte místo na psací stůl?

Mít doma kancelář je krásná představa, ale málokdo tuto představu může uskutečnit. Jednoduše není místo. A tak začínají vznikat velmi praktické a funkční pojízdné kanceláře, které opravdu nezaberou místo. Praktické stolečky na notebook, nebo malý monitor, stolečky doplněné výsuvnou deskou na odložení drinku při práci. Multifunkční kancelářský nábytek, který opravdu nezabere žádný prostor, tolik potřebný pro další členy domácnosti.

 

    

 

Bytové doplňky jsou velmi důležitou součástí vybavení interiéru a bohužel jen málokdo z výrobců na malý druh nábytku myslí. Proto jsme rádi, že alespoň některé z produktů se nám podařilo získat. Především pro vybavení kanceláří, kde přeci jen nabídka není tak široká, jako u dětského nábytku. Malý stoleček Mediamobel pod laptot je velmi praktický a může Vám přinést spousty užitku. Kolečka mají pojistku proti samovolnému posunutí, kvalitní výsuvná deska, kterou snadnou manipulací zase zasunete zpátky pod hlavní desku ze skla. Kvalitní povrchová úprava práškovou metodou. Dalším z velmi praktických doplňků je stoleček pod tiskárnu, který také však můžete využít jako podstavec projektoru při konferencích, důležitých schůzkách a prezentacích. Stoleček v moderním designu vysoké kvality, který je rovněž cenově velmi dostupný. Opět vybaven pojistkami proti samovolnému posunutí a sklo je tvrzené, aby nehrozilo rozbití.

 

   

 

Kancelářský nábytek je na našich stránkách zastoupen snad ve všech dostupných designech od klasického až po moderní a ze všech možných materiálů. Kancelářský nábytek si u nás jistě vyberete a můžete si rovněž prohlídnout nabídku moderních kancelářských židlí, které jsme také v posledních týdnech rozšířili. Anatomicky tvarované opěrky zad, komfortní sezení, to vše vám zpříjemní a mnohdy zkrátí dlouhé chvíle u počítače. Věříme, že i nová nabídka velmi moderních designů vás bude inspirovat.