Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní dětský pokoj Yolo

Výrobce: PRS
Kód: PRS00310-2016
19 588 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Dětská postel: 97x90x205 cm
Šuplík pod postel: 134x21x75 cm
Psací stůl : 112x153x60 cm
Nadstavec: 90x80x21 cm
Šatní skříň: 108x183x50 cm
Nosnost: 90 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, nadstavcem, šuplíkem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: lamino 12-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílo-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní interiér a praktické úložné prostory

Kolekce Yolo francouzského výrobce Parisot, nás oslovila zejména příjemnou pořizovací cenou, velmi moderním designem, ale také chytře řešenými úložnými prostory. Vybavení dětského pokoje získává zcela nový rozměr. Nejprve se zaměříme na postel, která je variabilní jak pro matraci 90x200 cm, tak 90x190 cm. V záhlaví postele je umístěn skrytý nádstavec, který může jednoduše nahradit noční stolek a ušetřit tak místo v interiéru, navíc, část nádstavce je výsuvná, na kolečkách. Postel dále nabízí malý a velký šuplík, které lze umístit jak z pravé, tak levé strany. Šuplíky společně s nadstavcem v čele postele skvěle nahradí noční stolek, navíc je lze využít například na skladování lůžkovin nebo hraček. Přestože hlavní fotografie znázorňují dětský pokoj zejména pro chlapce, jistě si dokážeme představit využití této moderní kolekce také do dětského pokoje pro dívky.

Nyní se pojďme podívat, co vše obstaráte pořízením tohoto pokoje:

- postel v ceně s roštem a malým šuplíkem (variabilní pro matraci 90x190/90x200)
- výsuvný nádstavec k posteli
- velký šuplík pod postel 
- šatní skříň (nabízející police, šatní tyč i velký šuplík)
- praktický psací stůl s nádstavcemMateriálem pro výrobu tohoto dětského pokoje se stala laminátová deska v tloušťce 12-22 mm, francouzský výrobce nás také velmi oslovil zejména moderní barvou laminátu, bílou a dekorem šedé. Dodání pokoje v dílech s nutností montáže, dle přiložených návodů. Doprava a výnos nábytku zdarma po celé republice.


Úložných prostor v dětském pokoji není nikdy dost

Již jsme Vás seznámili s chytrými úložnými prostory které nabízí postel, výrobce nás ale překvapuje dále. Součástí tohoto pokoje je totiž praktický stůl s nádstavcem, nebo nádstavbou, která nabízí odkládací prostory například na knihy, učebnice, nebo psací potřeby. Vše co by se školákovi mohlo hodit, tedy jak dostatečná pracovní plocha, tak široké množství poliček a skříněk.


Dětská šatní skříň má praktické vnitřní uspořádání, v užší levé části celkem 4 police na oblečení, v širší pravé části pak dlouhá police, šatní tyč a ve spodní části skříně také výsuvný šuplík, který je dostatečně hluboký a děti jej jistě ocení.Pokud se Vám zdá že ještě úložných prostor není pro Vaše dítko dostatek, nemusíte zoufat. Kolekce Yolo totiž nabízí ještě další úložné díly, jako například komodu, noční stolek, které k pokojíčku můžete dokoupit, najdete je samostatně vloženy na našich webových stránkách. Fantasii se meze nekladou a vy můžete zařídit svému dítěti pokojíček přesně podle představ a potřeb.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.


Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Charley prs - samostatné díly

Dětský pokoj Charley prs - samostatné díly

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
od 3 947 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.