Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní dětský nábytek, jaký je?

Často je skloňován moderní dětský nábytek v mnoha pádech. Ale o jaký design se vlastně jedná a co je jeho charakteristickým znakem? V dnešním článku se budeme snažit moderní dětský nábytek blíže specifikovat, respektive řekneme si hlavně něco o jeho kladech. Moderní dětský pokoj je především funkční a jednoduchý. Design se snaží maximálně využívat každý centimetr dané místnosti. pro moderní designy jsou charakteristické také určité odstíny, jmenujme alespoň některé z nich. Mezi vyhledávané určitě patří bílá, černá, šedá, či kombinace několika odstínů vesměs v geometrických tvarech. Největší nabídku moderního designu pro děti přináší na naše stránky francouzský výrobce.

 

Dětská postel Reverse     Dětská postel Swan

 

Na druhé fotografii design určený slečnám ve sněhově bílém provedení. I zde najdeme řadu praktických prvků, jako například možnost napojení regálu ke komodě, nebo také k psacímu stolu. Samozřejmostí je šuplík pod postelí a možnost jejího výběru z několika rozměrů místa na spaní. Ale vybírat také můžete ze dvou rozměrů šatní skříně, k dispozici je také velmi zajímavá knihovna, která na fotografii není uvedena. Kolekce nábytku Sacha je velmi kvalitní a nadčasová, cenově dostupná. I moderní vybavení dětského pokoje lze dnes pořídit za velmi příznivé ceny.

 

Multifunkční dětský nábytek

Za moderní můžeme považovat vše, co nabízí jako díl nábytku více funkcí. S multifunkčním dětským nábytkem se doslova a do písmene v posledních několika měsících roztrhnul pytel. Konečně začínají výrobci brát v potaz skutečnost, že každý má pro vybavení dětského pokoje zcela jiné rozměry místnosti a bohužel ve většině případů spíše menší. Za velmi nadčasové a moderní považujeme v naší nabídce multifunkční dětské postele. Ty dovedou snad nejvíce ušetřit tolik drahocenný prostor v dětském pokoji. Hlavní charakteristikou multifunkčních dětských postelí je vyvýšené lůžko a pod ním ve vzniklém takto prostoru umístěný psací stůl, mnohdy i šatní skříň. Nabídku těchto postelí s ohledem na vzrůstající poptávku vás zákazníků se snažíme neustále rozšiřovat. A designy jsou opravdu "francouzské". Nábytek Aldo se také může pochlubit jedním malým, bezvýznamným prvenstvím a to, že jsme jako společnost byli první, kteří tento design začali na českém a slovenském trhu vám zákazníkům představovat.

 

Dětský pokoj Fabric pro kluka      Dětská postel Higher pro holky

 

Uvedli jsme jen jako příklady pro představu, nabídka multifunkčních designů je samozřejmě daleko větší, opravdu si stačí jen vybrat. Účelem těchto designů jak je patrné určitě již z fotografie je úspora místa v interiéru. A ten u postele zajišťuje především psací stůl, který vždy v případě potřeby místa na hraní jednoduše pod postel zasunete. U postele Battle určené klukům šel výrobce s důmyslným designem ještě dál a pod vyvýšeným lůžkem je kromě psacího stolu umístěná také šatní skříň, komoda a řada polic. Množství nábytku vždy závisí na výšce umístění lůžka. Čím je lůžko vyšší, tím je množství úložných prostorů větší.

Moderních designů je celá řada a my bychom mohli o nich psát ještě dalších několik odstavců. Je lépe si naši nabídku projít, co se týče dětského nábytku určitě stojí za inspiraci. Navíc kolekce francouzského výrobce to je nákup na jistotu.