Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní dětské pokoje z Francie šetří místo

Letošní nabídka dětských pokojů překvapila odstíny i moderním, opravdu nadčasovým designem. A cílem francouzského výrobce bylo rovněž přinést na trh a do vašich domácností takový design, který je maximálně úsporný, tedy šetří co nejvíce místa dětem na hraní. Dnes už vůbec nemusí být dětský pokoj "přeplněný" nábytkem. Designy jsou funkční a dají se opravdu využít. Dětský pokoj, který zařizujeme v rozměrově malém prostoru i pro více dětí může být příjemným místem. Co je a co není možné, co je ve světě dětského nábytku nového? O tom a o dalších "vychytávkách" dnešní povídání.

"Vychytávky" do dětského pokoje pro holky

Většina děvčat touží po růžovém odstínu v dětském pokoji. A s ohledem na tuto skutečnost představuje francouzský výrobce také dvě nové kolekce, které jsou v duchu růžového odstínu a romantického designu. Dalším oblíbeným odstínem do dětského pokoje pro holky je bílá. Mezi vybavením pokoje pro holku a pro kluka je pak rozdíl především právě v odstínu, design se ani tak nemění.

 

                       Dětská postel Sleep     Dětská postel Smoozy

 

První návrh je sestava z kolekce Heidi. Je to ideální řešení dětského pokoje, který je úzký a dlouhý. Tvar místnosti s kterou se nejčastěji setkáváme například v panelákovém bytě. Sestava Heidi pro vybavení dětského pokoje překvapí v mnoha ohledech. Postel je s přistýlkou pro druhou holčičku v podobě šuplíku na zasunutí. Když si děvčata budou chtít hrát, budou potřebovat více prostoru, jednoduše přistýlku zasunou pod horní lůžko. Manipulace s šuplíkem je velmi snadná, je umístěný na pojezdech, takže zvládne i malé dítě. Velmi praktické je i to, že sestava má dvě šatní skříně, každá z děvčat tak bude mít svůj osobní prostor. Nadstavec nad lůžky zase nabízí řadu úložného prostoru pro menší předměty, nechybí nad lůžky ani police na knížky či hračky. Této sestavě jako řešení opravdu velmi malého dětského pokoje dvou děvčat dáváme za jedna.

 

                                             Dětský pokoj Biotiful

 

Druhá sestava pro vybavení dětského pokoje je již určena možná větším slečnám. V návrhu dětského pokoje vidíme řešení místnosti pro jedno dítě, nebo můžete z nabídky samostatných dílů pořídit druhou postele a máte dětský pokoj pro dvě děti. U kolekce Biotiful je však už třeba pamatovat na skutečnost, že místnost pro vybavení dětského pokoje tímto nábytkem musí být o něco větší. Francouzský výrobce zvolil velmi moderní a zároveň romantický design. Pohrál si s několika odstíny a v jednom návrhu spojil růžovou, bílou a fialkovou. Dětský pokoj, který zařizujeme pro děvčata či jedno děvče musí mít také dostatek úložného prostoru, přeci jen holky jsou větší parádnice. Také rády více vystavují různé předměty a tak by neměly chybět police na panenky či jiné dekorace.

 

"Vychytávky" do dětského pokoje pro kluky

I zde vám chceme představit dvě kolekce. Řešení dětského pokoje pro jednoho kluka a řešení dětského pokoje pro dva kluky, opět pomocí přistýlky v podobě šuplíku. Rozhodně se mění u našich návrhů odstíny, ale i uspořádání je více "klučičí".

 

Dětský pokoj Fabric     Dětský pokoj Smoozy

 

První návrh dětského pokoje z kolekce Fabric a Smoozy je opět řešením prostoru pro dvě děti. Postel s nadstavcem a přistýlkou, která i zde je řešena šuplíkem na pojezdech. Nadstavec v záhlaví postele je velmi praktický a opět každé z dětí může mít v nadstavci svůj osobní prostor. Stačí nadstavec pomyslně rozdělit a každému z dětí určit, kde je jeho místo. Vhodně je zvolena i šatní skříň, která je třídveřová a pro dvě děti vhodnější než tradiční dvoudvéřové skříně. Líbí se nám i odstín, který výrobce zvolil, jelikož nábytek mohou kluci využívat i v době, kdy budou studenti. A pokud je mezi vašimi kluky velký věkový rozdíl a starší z kluků odejde z domu dříve, šuplík můžete místo přistýlky dále využívat jako klasický úložný prostor. Dětský pokoj pro kluky, nebo pro kluka není na našem portále problém zařídit, jelikož nabídka dětského nábytku je opravdu široká. A pro kolekci Sherwood je zde nabídka identického designu také ve více odstínech na výběr.

Náš druhý návrh vybavení dětského pokoje pro kluka je již více specifický. Sestava je návrhem také jen pro jedno dítě, ať už školáka, nebo studenta. Návrhy dětských pokojů s grafikou či nějakým motivem na daných dílech nábytku jsou velmi oblíbené, v podstatě to nejvíce "in" co se v poslední době objevuje v nabídkách výrobců a co si trh žádá. Pro kolekci Street zvolil francouzský výrobce motiv nejrůznějších sportů, které se běžně provozují na ulici. Kolo, skateboard, koloběžka apod. Ale nábytek je kromě toho navržen velmi prakticky. Komoda a noční stolek na pojezdech pro snadné přemístění, postel nabízí řadu úložných prostorů a nechybí ani dostatečně velký psací stůl, který využijí i větší děti. Kombinace odstínů velmi příjemná. Při správné volbě dekorací můžete vybavit vašemu klukovi opravdu dětský pokoj snů.

 

Ať už chcete vybavit dětský pokoj pro holku, nebo pro kluka, někdy je těžké si z tak široké nabídky vybrat. V případě zájmů jsou vám k dispozici naši prodejci, kteří vám rádi s výběrem dětského pokoje pomůžou.