Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní design jídelních židlí

Dnešní moderní doba přináší sebou nové designy i v zařízení kuchyni a jídelen. Na nábytku Aldo, jsme zařadili novou kategorii, v oblasti nábytku do kuchyně a tou je kategorie luxusní kuchyně a jídelny. Najdete zde kromě jídelních židlí, kterým se dnes budeme věnovat, rovněž barové židle, jídelní stoly, nebo jídelní sestavy. Představíme Vám jídelní židle netypických designů a také širokou nabídku odstínů.

Barové židle zažívají velký comeback

A jedna barová židle nikdy nestačí, proto vždy na nábytku Aldo nabízí sadu dvou za jednu cenu. A tak za cenu, kterou vám představujeme, pořídíte židle rovnou dvě a to v jednom balení. Vždy je tak možné pořídit pouze sudý počet barových židlí s minimálním odběrem dvou kusů v jednom balení. Industriální design je nový, velmi nedávno vzniklý trend, který se stal hned oblíbený především u malé populace. Spojení imitace tmavého dřeva a kovu v černém odstínu vytváří rozhodně elegantní interiér. A barové židle vytvoří ve vaši kuchyni či jídelně příjemné prostředí.

 

    

 

Více než dostupné ceny docílil výrobce dvěma faktory. Především sériovou výrobou v mnoha kusech a tak stejné barové židle můžete najít po celém světě a nyní konečně také na našem trhu a cenu také ovlivnila volba materiálu. Levná laminátová deska, která však nabízí pevnost a kov, který je takřka nezničitelný. Vychutnejte si nejen občerstvení u vás doma, ale také barové židle za nízkou cenu.

Komfortní provedení, netradiční barové stoly

V posledních letech se barový stůl stává zcela běžným prvkem v našich domácnostech. Barový stůl rozhodně v interiéru ať už kuchyně či obývacího pokoje působí netradičně a velmi originálně. Pokud vyberete navíc designový barový stůl, třeba právě z kolekce Aston od francouzského výrobce značkového nábytku, budete mít radost nejen z originálního designu, ale rovněž z velmi vysoké kvality. Barový stůl Aston určitě překvapí i velikostí úložného prostoru a díky tradičním, skandinávským odstínům, které patří k velmi neutrálním, může najít místo v řadě již vybavených interiérů.

 

    Barový stůl Aston

 

Barový stůl ozvláštní váš interiér a povýší ho na netradiční místnost, kde určitě rádi budete trávit čas se svými přáteli u sklenky dobrého vína či jiného příjemného pití. Barový stůl lze využít ale také v kuchyni pro menší občerstvení či rychlou snídani. Barový stůl zkrátka bude praktickým doplněním vašeho interiéru v každém případě. Kolekce Aston ve skandinávském designu nabízí desítky dalších dílů nábytku a tak můžete v jednotném módu zařídit třeba celý obývací pokoj. Nábytek je certifikovaný, tedy kvalitní a rozhodně vás tak kvalitou a detailním zpracováním potěší.

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

 

 

 

Jak jste se mohli přesvědčit na přiložených fotografiích, tak ať už španělský výrobce, nebo výrobce pod značkou Uni-Q, nabízejí opravdu nevšední a originální jídelní židle v moderních designech.