Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní barové stoličky

Dnešní moderní kuchyně, bývají často propojovány buďto s jídelnou, nebo obývacím pokojem. Velmi moderní součástí kuchyně je i barový pult, u kterého nesmí chybět barová stolička. Německý výrobce nábytku, společnost Vasasong, nabízí velmi kvalitní a moderní barové židle v industriálním designu. Některé z nich, Vám dnes představíme.

 

Barové židle myjí styl a váš interiér změní

Určitě nám dáte za pravdu, že budou v daném interiéru také velmi stylovým doplňkem. A řada z vás již pořídila tyto barové židle i přesto, že k sezení jsou využívány je sporadicky. Barové židle v trendy industriálním designu jsou zkrátka originálním doplněním interiéru ať už jídelny, nebo obývacího pokoje. 

 

      

 

Často jsou také využívány ke komerčnímu účelu v restauracích či zasedacích místnostech u stolu s rychlým občerstvením. Ale nejvíce to židlím určitě bude slušet doma, jelikož zcela změní váš interiér. A na našich stránkách si můžete v identickém designu vybrat také z široké nabídky barových stolů v industriálním designu.        

Barové židle potřebují barový stůl

Představujeme další z řady barových stolů z nabídky kolekce Rustic brown. Stabilita a pevnost díky kovové konstrukci, deska stolu a police z laminátu s povrchovou úpravou věrohodné imitace dřeva. Spojení černého kovu a přírodní imitace je charakteristické pro návrhy industriálních designů, které se staly v posledních dvou letech tolik populární.

 

     

 

V dnešním moderním designu je vše možné, fantazii se meze nekladou a jak lze barový stůl využít deklarují také ilustrační fotografie, na kterých nejrůznější návrhy představujeme. Velmi dostupná cena díky minimalistickému designu, který je zároveň velmi vhodný i do malých interiérů a sériové výrobě. Kolekci Rustic brown brown vyváží výrobce do celého světe a nyní máte možnost pořídit také na našem trhu. A my věříme, že budete spokojeni nejen s cenou, ale také kvalitou a snadnou montáží.