Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní barové stoličky

Ve velké moderní kuchyni jsou možnosti umístění barového pultu široké. Barový pult může sloužit jako místo, kam posadíte návštěvu, a přitom připravíte kávu nebo čaj. V kuchyni malých rozměrů lze zase barovým pultem nahradit jídelní stůl. Nábytek Aldo, Vám v dnešním článku představí barové židle nevšedního, moderního designu, které dají barovému pultu jiný rozměr.

Kam si pořídit bar?

Barový pult může přiléhat ke stěně, stát v místnosti samostatně nebo přecházet z pracovní plochy a sloužit při vaření jako prodloužená pracovní deska. Exkluzivně působí umístění baru mezi kuchyní a obývacím pokojem. Pokud zvolíte barový pult přecházející z pracovní plochy, volte stejný materiál. Může jít o dřevo, dřevotřísku, kámen, cihlu nebo mramor. Musí ale ladit s ostatním nábytkem. Další variantou je například barový set Rustik, industry, který nepotřebuje tolik prostoru, jako barový pult. Vysoká kvalita je odolná vůči frekventovanému používání.

 

      

 

Kam s barovou židlí?


Barová židle patří do kuchyně! Ano, trend barových židlí jako doplnění prodloužené části kuchyňské linky je opět v módě a navíc je velmi praktické. Do moderní kuchyně prostě patří bar a samozřejmě barová židle. Barová židle Vám samozřejmě nenahradí židli jídelní, ale sednout si a poklábosit u kávičky, či vínečka na barové židli, je velmi příjemné. Záleží opravdu jen na prostoru Vašeho interiéru. Barová židle se hodí stejně jako do kuchyně, tak i do velkého obývacího pokoje, který Vám prostorově umožňuje si barový pult pořídit. 

 

     

 

 

Materiály barových židlí

Nabídka barových židlí na našem portále, je velmi široká. Vybrat si můžete od moderních až po ty stylové a to v nejrůznějších designech a nejrůznějších materiálů. Barové židle z masivu ve stejném designu jaké představujeme židle jídelní, barové židle z plastu, kovu a dalších potahových materiálů. A co říct závěrem? Barový pult není jen zajímavým a moderním zpestřením domu či bytu. Je také praktickým pomocníkem.