Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní a luxusní ložnice

Na našem portále nábytku Aldo, najdete v kategorii ložnice mnoho ložnicových sestav, ať už daných, nebo ložnice, které si můžete sestavit sami z nabízených segmentů. Dnes Vám představíme nábytek do ložnice, který je opět novinkou na našem portále od našeho francouzského výrobce. Vysoká kvalita, moderní provedení a luxusní design, to jsou kolekce francouzských výrobců.

Komfortní postel je základ

Kolekce Mimizan je designem ojedinělá, nabízí nejen kvalitu, ale opravdu vysoký komfort. Ale vlastně to není vše, ještě rošt a noční stolky po stranách, zavěšené na panelu v ceně postele a tak se rázem pořizovací cena za tuto trendy a také elegantní manželskou postel jeví jinak. Navíc, pokud vás industriální spojení odstínů a design jako takový oslovil, v kolekci Mimizan najdete rozhodně další zajímavé "kousky" do vaší ložnice. A dokonce, pokud kladete velký důraz na maximální komfort, je vám k dispozici také identické provedení manželské postele, ale navíc ještě se stylovými polštáři jako opěrky hlavy. A ty jsou nejen praktické, ale posteli rozhodně dodají "šmrnc" a originalitu.

 

     

 

Kolekce Mimizan od francouzského výrobce patří také k těm, které designem jsou schopny vyřešit i vybavení rozměrově malé ložnice. I z fotografií je zřejmé, že výrobce, nebo spíše designér, miluje minimalismus a tak je nábytek funkční a jednoduchý. Nic zde není "navíc", vše určeno k maximálnímu komfortu a využití daného interiéru. Zkrátka vítejte v pohodlné francouzské posteli.

Ložnice jako celek, nebo jen postel?

Je na vás, zda pořídíte ložnici jako sestavu, nebo jen samostatnou postel s nějakými menšími kousky nábytku. V podstatě tento rozhodující proces nejvíce ovlivní především skutečnost, jak velkou místnost máte pro vybavení ložnice. Pokud jen malý pokoj, pak je lépe dát přednost velké, komfortní posteli a obejít se bez zbytku nábytku, než se snažit do ložnice opravdu vměstnat vše, co by dle nějakých rádoby pravidel v ložnici mělo být. A nabídka postelí, které využijí váš prostor ložnice na maximum je unikátní.

 

Postel Lanka grafit   Postel Lanka white

 

Postel s úložným prostorem, to je nejčastěji postel s šuplíkem. V naší nabídce máte možnost pořídit šuplík jeden či dva z každé strany postele, šuplíky po celé délce postele nebo jen z části postele, kdy zbylý prostor je možno využit jako odkládací plochu. Vybírat můžete postele z lamina, z mdf desky, z masivu nebo rustikální postele. Ve všech těchto designech můžete postel s šuplíkem najít. I zde je cena uvedena za postel jako kompletní díl, tedy i s šuplíkem a roštem. Vybírat můžete také jednolůžkové postele s úložným prostorem.