Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní a luxusní ložnice

Na našem portále nábytku Aldo, najdete v kategorii ložnice mnoho ložnicových sestav, ať už daných, nebo ložnice, které si můžete sestavit sami z nabízených segmentů. Dnes Vám představíme nábytek do ložnice, který je opět novinkou na našem portále od našeho francouzského výrobce. Vysoká kvalita, moderní provedení a luxusní design, to je kolekce Ambynight.

 

Postele

Už jen to, že kolekce Ambynight, nabízí tři verze postelí, je velmi nevšední a originální! Francouzský výrobce myslí na Vás zákazníky v každém směru! Manželská postel Ambynight I, je klasická manželská postel pro ty z Vás, kteří nepotřebují více úložných prostorů v ložnici. Druhá postel Ambynight s šuplíkem, kterou Vám nabízíme na následující fotografii, zase nabízí pro mnohé z Vás, tolik potřebný úložný prostor v podobě šuplíku pod postelí. Manželskou postel si můžete rovněž pořídit také se dvěma šuplíky. Poslední postel Ambynight II z této kolekce, je luxusní manželská postel s led osvětlením, panelem a závěsnými nočními stolky. V případě potřeby můžete i k této posteli pořídit také další úložný prostor v podobě šuplíku, který ovšem v ceně není. Všechny postele z kolekce Ambynight patří k luxusním, povrchová úprava v bílém, vysokém lesku patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným. Francouzský výrobce také nabízí ve stejném designu všechny postele ve vysokém, černém lesku, ale pod názvem Ambyblack. Dopřejte si luxusní postel a ještě luxusnější spánek.

 

Ložnice

Na další fotografii, Vám předvedeme ložnici Ambynight, která je už daná svou sestavou, pro ty z Vás, kteří neradi sestavují interiér ložnice ze samostatných dílů. Ložnice nabízí trendy provedení v bílém, vysokém lesku a velmi netradičně pojatou manželskou postel. Málokteré z ložnic jsou v tak elegantním, kvalitním a luxusním provedení jako ložnice Ambynight. V ceně ložnice, je zahrnutá postel s nadstavcem a led osvětlením. V nadstavci - panelu v záhlaví postele je rovněž police a závěsné noční stolky. Do sestavy ložnice také patří komoda, která nabízí tři šuplíky se systémem samo-dovírání. K ložnici lze z kolekce Ambynight můžete pořídit také šatní skříň, či jiný typ komody apod.

Celá kolekce Ambynight v bílém lesku nabízí stejný design, ale v černém lesku a to pod názvem Ambyblack. Doufáme, že Vás kolekce Ambyblack zaujala stejně, jako nás! Ložnice je opravdu pro náročné zákazníky!

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.