Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní a kvalitní šatní skříně

Pokud nemáme to štěstí, že náš byt má k dispozici samotnou šatnu, tak bez šatní skříně se určitě neobejdeme. Každý z nás potřebuje úložné prostory, ať už v předsíni, dětském pokoji, nebo ložnici. A právě šatní skříně do interiéru ložnice, Vám dnes představíme.

Netradiční náhrady za drahou šatní skříň

Představuje sadu dvou kovových věšáků v elegantním a určitě velmi trendy industriálním designu. Věšáky s multifunkčním využitím, věšáky do každého interiéru. Umíme si je představit v koupelně na ručníky, v šatně, na balkóně pro zavěšení květináčů a třeba vy, vymyslíte úplně jiný způsob využití. V ceně dva kusy věšáků, které lze zavěsit různými způsoby.

 

      

 

Vedle sebe, nad sebou, ale také pro uchycení do stropu jako na jedné z našich fotografií. Navíc design je opravdu velmi unikátní a tak věšáky jsou nejen praktické, ale budou i ozdobou vaší domácnosti. V neposlední řadě vás určitě příjemně překvapí vysoká nosnost. Tedy zatížení, které vám umožní zavěsit i těžší kabáty. Druhá fotografie představuje velmi trendy šatní stěnu.

Šatní skříně, úložné prostory pro děti

Šatní skříň je základním kusem nábytku v dětském pokoji. Nejen větší děti ocení, že mají všechny své věci pohromadě. V naší nabídce naleznete dětské skříně, skříně se zrcadlem pro větší slečny, i skříně pro studenty.

 

      

 

 

Vyberte si z široké nabídky různých odstínů, designů a materiálů. Nabízíme šatní skříně s policemi nebo s šatní tyčí. Skříň s šatní tyčí můžete například zkombinovat s komodou ve stejném barevném provedení. V každém případě by jste skříň do dětského pokoje měli pořídit, jelikož i dítě potřebuje svůj osobní prostor. A šatní skříň v podstatě využijete od narození vašeho dítěte až po jeho skoro dospělost. A velmi populární jsou patrové postele s šatní skříní.