Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Mnohokrát probíraný masiv

O dětském nábytku z masivu už bylo řečeno snad vše! Každý rodič chce pro své dítě to nejzdravější zařízení dětského pokoje a to splňuje jedině nábytek z masivu. Nábytek z masivu do dětského pokoje na Nábytku Aldo to je nabídka samostatných dílů nábytku, z kterých si sami můžete sestavit na základě vašich potřeb dětský pokoj snů. My se opravdu snažíme tuto kategorii dětského nábytku z masivu stále rozšiřovat o nové a nové segmenty.

Dětská postel z masivu

Jaké postele u nás najdete? Kvalitní dětské postele z masivu vás překvapí svou odolností a dlouhou životností materiálu. Pro děti tak pořídíte kvalitní postel, která vydrží nejen po dobu dětství, ale i celého dospívání a po celou dobu, než dítě takzvaně "opustí hnízdo". Vůně dřeva a přírodní materiál navíc poskytne příjemné prostředí a blahodárný vliv na dítě.

 

    Nabízíme pouze výběrové dětské postele z masivního dřeva borovic, které dětem zajistí plnohodnotný a vydatný odpočinek. Všechny nabízené modely jsou od belgického výrobce a splňují přísné požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost. Pro povrchovou úpravu jsou použity pouze přírodní, ekologicky odbouratelná barviva a laky. Při návrhu tvaru byla kladen důraz na maximální bezpečí během dětských her. Postele nabízíme v několika variantách včetně velmi oblíbených patrových postelí. Všechny modely lze snadno kombinovat s dalšími výrobky z řady masivního nábytku pro děti a vytvořit tak útulné dětské království.

Dětská postel z masivu s přistýlkou

Určitě velmi oblíbené řešení rozměrově malého interiéru dětského pokoje jsou postele s přistýlkou. Šuplík, který využijete jako další místo na spaní a v případě potřeby můžete kdykoliv zasunout. Dětem tak v průběhu dne uvolníte místo ke hraní. Nabídka postelí s přistýlkou je velmi široká a vybrat si můžete nejen postele z masivu, ale také z lamina, či mdf desky.

 

                                                                 

 

 

Na našem portále si ke každému typu postele můžete ve stejném designu najít další díly nábytku, nabízí se tak možnost vybavení kompletní dětského pokoje. Masiv si stále drží svou oblibu, designy dnes jsou také moderní, nejedná se pouze o stylové nábytky.