Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Mnoho krát probíraná předsíň

O předsíních na našich stránkách už bylo řečeno mnohé. Předsíňové stěny představuje Nábytek Aldo v několika variantách. Základem většiny předsíňových stěn je šatní skříň, zrcadlo, botník, věšák na stěnu a v některých případech ještě doplňující předsíňové segmenty. Předsíňové segmenty lze zakoupit i samostatně, pokud vaše rozměry předsíně nejsou dostatečně velké na celou předsíňovou stěnu. Ale začněme právě u ní.

Předsíňová stěna

V každé předsíňové místnosti by neměla chybět věšáková, odkládací stěna, která slouží především pro odkládání svrchních oděvů a módních doplňků. Design odkládací stěny může mít několik podob, počínaje nejjednoduššími kovovými věšáky, přes kompletní nábytkovou sestavu, konče u vestavěných předsíňových skříní, které jsou velmi praktickým řešením. K nevýhodám stěnových věšáků patří neuspořádanost a zavěšení jen málo kusů oblečení či módních doplňků. Lepší alternativou jsou předsíňové stěny, které zpravidla disponují šatní tyčí nacházející se v uzavřené skříni, volně odkládací plochou sestavenou z několika věšáků, zrcadlem a prostorem k uložení obuvi. Věšákové stěny můžeme vybírat z několika druhů materiálů, k nejoblíbenějším patří dřevo, ratan a lamino. 

 

Kolekce nábytku Nestor    Předsíňová stěna Ghost

 

Botník

Vedle odkládací plochy patří botník k nejdůležitějším kusům předsíňového nábytku, který nelze, při vybavení interiéru domu, opomenout. Velikost botníku by se měla odvíjet od počtu členů domácnosti, počítejme s tím, že průměrná česká žena disponuje zhruba 10 páry bot, muž 7 páry a na jedno dítě připadá přibližně 6 párů bot. Pokud není domácnost vybavena šatnou nebo vestavěnou skříní, je botník jediným úložným prostorem celoroční obuvi. Při koupi botníku musíme vycházet z celkového počtu bot, velikost úložného prostoru odvodíme z násobku šířky jednoho páru bot, hloubka botníku vychází z délky obuvi. Na našem portále nabízíme několik druhů botníků, včetně botníků z lamina a masivu. Botníky pomáhají udržovat pořádek při vstupu do domu. Botníky plní také funkci, kdy přicházíme poprvé do kontaktu s domácností, jelikož ve většině případů bývá umístěn v předsíních. Botníky dělíme na dva druhy, dle způsobu uložení obuvi a způsobu provedení otevírání. Botníky na Aldu, jsou dvou kategorií a to vyklápěcí a šuplíkové.

 

  

 

Botník má hned několik předností. Je velký, uschováte do něj až 20 párů bot, je praktický, jelikož se v podstatě jedná o skříň navíc se zrcadlem a je vhodný do malých interiérů. Zrcadlo opticky zvětšuje prostor, díky velké výšce botníku uschováte dostatek obuvi aniž by jste zabrali v předsíni moc místa a je levný. Nábytek do předsíně, který vás určitě může oslovit. Navíc v kolekci Zapatero výrobce nabízí hned několik odstínů na výběr. Velmi oblíbený je rovněž způsob ukládání obuvi způsobem zavěšení. Každá bota má tak své místo a především tento způsob je velmi přehledný.