Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Místo pro relax - koupelna

Protože očista těla úzce souvisí také s pohodou duše, věnujeme koupelnám a jejich zařízení čím dál větší pozornost. A zcela právem. Kromě funkční a pěkné sanity je ve většině koupelen třeba také dobře promyšlený úložný prostor, kam by se složily, ručníky a osušky, zubní pasty, mýdla, ale třeba i fén nebo kulma.

 

Volný prostor

Aby se z ukládání potřebných předmětů a „zásob“ nestal každodenní problém, je třeba vhodně zvolit typ koupelnového zařízení – nábytku. A je-li v koupelně méně volného prostoru, tím spíš je třeba prakticky využít každý volný kout. Skříňka pod umyvadlo nebo nad pračku může být dobrým řešením. Podumyvadlové skříňky byly speciálně navrženy tak, aby vyřešily jinak nevyužívaný prostor. Při výběru koupelnového nábytku je třeba myslet také na jeho snadnou a pohodlnou údržbu – na hygienu mokrého provozu. Vhodné je zakoupit závěsnou variantu, kde se při úklidu jednoduše dostaneme pod skříňky. Samozřejmostí u koupelnového nábytku by měl být kvalitní materiál, který odpovídá nárokům vlhkého prostředí.

 

Koupelnový nábytek na Aldo od francouzských výrobců

 

Koupelnový nábytek na nábytku Aldo představujeme výhradně od francouzské výrobce. Nabídka patří mezi velmi multifunkční a flexibilní. Nábytek do koupelny si můžete vybrat z široké nabídky materiálů, designů a povrchových úprav. Koupelnový nábytek nabízí netradiční tvary umyvadel a patří k velmi oblíbené kategorii nábytku na našem e-shopu.

 

    

 

 

Bezpečí především

Vlhkost prostředí souvisí i s dalším aspektem provázejícím užívání koupelny, nebo lépe řečeno relaxace v ní. Při příjemné vodní lázni si většina z nás ráda pouští příjemnou hudbu, jejíž poslech prožitek z koupele ještě zintenzivní. Používání elektroniky v koupelně je přitom vždy také otázkou bezpečí – elektřina a voda jsou dva prvky, které nejdou příliš dohromady. Výrobci tedy nabídli spotřebiteli systém bezpečné koupelnové elektroniky. Jde o systém kombinující rádio, ventilaci a světla. Systém obsahuje řídicí jednotku s napájecím zdrojem, která ovládá rádio s reproduktorem. K dalšímu příslušenství patří také dálkový ovladač s pamětí pro uložení oblíbených stanic. Instalovat ho lze například do sádrokartonového podhledu. Volbu stanice, výběr oblíbeného interpreta či nastavení hlasitosti pak může spotřebitel ovládat v pohodě přímo z vonící lázně díky dálkovému ovládání.