Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Minimalistický obývací pokoj

Bohužel ne každý z nás má pro vybavení interiéru velký prostor. Jednotlivé místnosti je třeba zařídit tak, aby byly funkční, vzdušné a příjemné. A věřte nebo ne, v dnešní době to vůbec není žádný  problém. Nabídka nejrůznějších multifunkčních designů, je velmi široká a výrobci nábytku se předhánějí v nejrůznějších stále nových nápadech. Co vám můžeme nabídnout pro váš malý interiér na našich stránkách? Dnes budeme zařizovat rozměrově malý obývací pokoj.

Skříňky na zavěšení do obývacího pokoje

Jedním z možných a nutno podotknout velmi praktických řešení, je využít v malém interiéru stěny ne k zavěšení obrazů, ale nábytku. Ptáte se jak? Dnešní nabídka obývacích stěn to jsou vlastně takové stavebnice. A jedním z možných dílů je pro malé interiéry také nábytek na zavěšení, který ušetří místo v pokoji na podlaze. Místnost tak nemusí být, i když je malá, přeplněna nábytkem. V takovém prostoru by jste se pak cítili dosti stísněně a nepříjemně.

 

    

 

Na fotografii máte malou ukázku systému zavěšení. Podlouhlé vitríny, které si můžete na stěnu zavěsit v libovolném počtu, i když se to nezdá, mohou směle nahradit komodu. Takto získané úložné prostory pak "odlehčí" dané místnosti. Pro malé interiéry je vhodnější také volit moderní, minimalistický design více, než třeba stylový, rustikální, zkrátka mohutné díly nábytku. Takový nábytek by ani v malém prostoru nevynikl v plné své kráse.

 

                  

 

 

Malé, ale funkční kávové stolky

Také nabídka konferenčních stolků, říkejme jí kávové stolky, stojí za inspiraci. Do malého interiéru je lépe volit nejrůznější zasouvací stolky, než mohutný velký konferenční stolek.

 

                                             

 

Velmi vhodným řešením se zdají být rovněž nejrůznější bytové doplňky, v podobě regálových stěn, do kterých lze jako úložný prostor zvolit látkové boxy v libovolném počtu a nejrůznějších barvách. Nabídka je velmi pestrá také co se týče právě zvolených odstínů. Bytové doplňky a rozkládací konferenční stolky jsou doménou německého výrobce, jehož nabídka se stala velmi oblíbenou. Jak můžete sami posoudit, nabídka je velmi praktická a lze i pro malý interiér vytvořit velmi příjemné prostředí. Navíc na našich stránkách za příjemné ceny, včetně dopravy zdarma po celé republice.