Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Máte strach dětem pořídit patrovou postel?

Pokud jsou vaše děti "hyperaktivní" a přeci jen máte strach jim do dětského pokoje pořídit patrovou postel, jak místo na spaní dvou dětí vyřešit, aby vám nezabralo příliš místa? Nemůžete si dovolit pořídit dvě samostatné postele do malého dětského pokoje a patrovou postel nechcete? Vůbec nevadí, dalším řešením a také k prostoru velmi ohleduplným může totiž být dětská postel s přistýlkou. A jejich nabídka je opravdu velká, dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství designů a odstínů. Přes den dolní lůžko, přistýlku, jednoduše zasunete pod horní lůžko a vaše děti tak získají během pár vteřin prostor na hraní. Součástí dětských postelí s přistýlkou jsou také často šuplíky, které můžou děti využít jako praktický úložný prostor. Dnes vám chceme představit nejoblíbenější dětské postele s přistýlkou.

Na nábytku Aldo víme, jak maximálně ušetřit místo v dětském pokoji

Důmyslný design v exkluzivním zastoupení, design, který jinde nenajdete, pro vás z celého světa přivážíme již řadu let. Hledáme ty nejvíce trendy designy a pro konkrétně vybavení dětského pokoje hledáme designy, které vám maximálně ušetří místo v dětském pokoji tak, aby vašim dětem zbylo i v úzkém, panelákovém typu pokoje, místo na hraní. Španělský výrobce představujeme řešení, jak zajistit nejen místo na spaní dvou dětí, ale jak zajistit také úložné prostory.

 

                               Designový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti KwaiDesignový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti Kwai Designový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti Kwai      

A díky pořízení této sestavy dětského nábytku si představte, že ušetříte místo za dvě samostatné postele, komodu a šatní skříň. To jediné, co vám v dětském pokoji bude chybět jsou psací stoly, nebo třeba jen jeden psací stůl, pokud sestavu pořídíte pro jedno dítě a druhé lůžko budete využívat jen pro občasné přespání. Důmyslný design ale není vše, co se nám na sestavě tohoto dětského nábytku líbí. Rovněž skandinávský design a jemné linie dodávají sestavě určitou váhu noblesy. Návrh pro vybavení rozměrově velmi malého dětského pokoje, návrhy, který skvěle vyřeší nedostatek místa, sestava, kterou vaše děti budou milovat.

 

                                             

 

Ve většině případů je přistýlka ve stejném rozměru jako horní lůžko, nejčastěji pak v rozměru pro matraci 90x190 cm, nebo 90x200 cm. Klasický a dostačující rozměr pro děti školou povinné až do osmnácti let. Ke každé posteli s přistýlkou pak máte možnost pořídit celou řadu dalších dílů nábytku tak, aby byl interiér dětského pokoje v identickém designu. Vy sami se tak můžete rozhodnout, co k dětské posteli pořídíte dál.

 

                      Dětský pokoj pro dva Tiddi

 

Přistýlky mají různou podobu. Přistýlky lze také často využívat jako klasický úložný prostor, pokud do šuplíku pod postelí neumístíte matraci. Přistýlka je bezpečná v tom, že je nízká, ne v takové výšce jako je u patrové postele horní lůžko. Tedy přistýlka vám může vyřešit váš strach z toho, že by dítě v noci spadlo. A i kdyby se z přistýlky skutálelo dolů, tak se nic tak vážného neděje.

                                                                         Multifunkční postel se stolem, postel pro dva Shipley - white

Nabídka přistýlek šla tak daleko, že nabízí i místo k sezení, pokud přistýlku z pod lůžka vytáhnete jen částečně. Tak jak je vidět na jedné z našich fotografií. Další výhodou přistýlky je i to, že můžete takovou postel pořídit i tehdy, když máte jen jedno dítě a přistýlku můžete využívat k občasnému přespání návštěv. 

 

Vyberte si dětskou postel s přistýlkou z mnoha pastelových odstínů

Jak jsme zmínili už v úvodu, nabídka přistýlek je velmi široká a týká se to i možného výběru jejich odstínů. Pro děti jsou pastelové odstíny velmi vhodné, vždyť interiér dětského pokoje by měl být barevný. Největší nabídku odstínů pak najdete u nabídky španělského výrobce nábytku.

 

                                    Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Nejpoužívanějším materiálem pro dětské postele s přistýlkou je laminátová deska, nebo mdf deska. Moc nedoporučujeme pořízení postele s přistýlkou ze dřeva. Za prvé je cenově náročná a také dřevo pracuje a přistýlka z pod lůžka může začít dělat problémy. Její vysunutí může být časem problematické. Nabídka dětských postelí je však již dnes tak široká, že jistě si každý z vás vybere.