Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Masivní dětské psací stoly

Nábytek Aldo nabízí široké spektrum výběru psacích stolů z masivu, které především nabízí velkou pracovní plochu. Proto jsou tyto psací stoly z masivu velmi oblíbené především jako součást patrové postele. A takové stoly z masivu, které nezabírají žádné místo v dětském pokoji, si dnes představíme. Přírodní materiál, ekologický, bezbarvý lak, to vše jsou přednosti psacího stolu z masivu. Zanedbatelný není ani příjemný design, kdy stůl z masivu zakoupený i jako jeden kus nábytku zcela určitě nenaruší interiér dětského pokoje.

 

   

Zdravotní nezávadnost dětských postelí nejen z masívu

Pořízením psacího stolu z masivu do dětského pokoje, zajistíme svým dětem to, že pracuje v příjemném a hlavně zdravém prostředí. Právě proto, psací stoly z masívu nejčastěji zákazníci kupují do dětských pokojů a má to své opodstatnění. Souznění s přírodou je v dnešní uspěchané době častým tématem mnoha odborníků. Přírodní materiál, ekologický, bezbarvý lak, to vše jsou přednosti psacího stolu z masívu. V moderním dětském pokoji, by nikdy nechyběl chybět psací stůl z masivu, protože prostě patří k dětským životům dnes i v minulosti, hlavně při učení. Psací stoly z masivu, které pro vás máme připravené na našem e-shopu, se uplatní jak v malých dětských pokojíčcích, tak zároveň ve větších dětských pokojích. Design psacího stolu, který vám představíme na první fotografii, si získal u zákazníků velkou oblibu hlavně pro jeho rohové provedení a členitost. Psací stůl z masivu obsahuje všechny základní, potřebné funkce pro splnění ergonomie stolu, tedy jeho praktičnosti. Pojezd na klávesnici, úložný prostor na počítačovou jednotku, šuplíky a navíc, což není u všech psacích stolů z masivu obvyklé, je stojan na monitor. Německý výrobce přišel na trh také s nabídkou psacích stolů z masivu v kombinaci z mdf deskou v pastelových odstínech.

 

Patrová postel s psacím stolem Billy     Patrová postel B shadow

 

Kvalita a krása

Za psacím stolem tráví spousta dětí mnohem více hodin každý den než kdekoliv jinde a proto jim chceme udělat pracovní prostor co nejpříjemnější a obklopit je kvalitním a krásným materiálem. Nejinak je tomu i v případě psacích stolů z masivu, které musí být kvalitní, pohodlné, pevné, odolné a v neposlední řadě také krásné. V takovém prostředí půjde práce a učení vašim dětem od ruky úplně sama. Na druhé fotografii vám představíme originální psací stůl z masivu, který Vás zaujme především svým designem a ekologickým charakterem.

 

                                             Psací stůl Billy

 

Tento psací stůl z masivu je vyroben z borovicového dřeva a mdf desky a je chráněn bezbarvým lakem. Psací stůl z masivu je rovněž odolný vůči poškození a nabízí širokou škálu úložných prostorů. Psací stůl z masivu a vůbec nábytek z masivu mění svůj vzhled ze světlé žluté na tmavě žlutou, během období tří let. Pak však nábytek z masivu ustálí barvu a konečným odstínem je světlý med.