Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Masiv, to je zdraví vašich dětí

Opět máme pro vaše děti, na nábytku Aldo novinky o nábytku! Tentokrát jsme se zaměřili na zdravotně nezávadné a ekologické dětské postele a dětské pokoje z masivu belgického výrobce. Zdraví vašich dětí je pro nás prioritní. Výrobce Vipack, s kterým máme dlouholetou zkušenost, zajišťuje vysokou kvalitu nábytku z masivu.

 

   

Proč nábytek z masivu?

Nábytek z masivu je vhodný do každé místnosti v našem bytě, ale hlavně ho dopřejte svým dětem. Nábytek z masivu je opravdu zcela nezávadný a v dnešní době se vyznačuje i moderním designem. Svou kresbou dřeva nabízí vám i vašim dětem pocit tepla domova. Nadčasovost nábytku z masivu a jeho kouzlo přírodního materiálu jde ruku v ruce s jeho bytelností a snadnou opravitelností. Žáden zničený nábytek nejde opravit tak, jako právě nábytek z masivu. Stačí nábytek přebrousit, přelakovat a je jako nový! Podle mnoha odborníků právě nábytek z masivu má příznivý dopad na psychiku dítěte. Nábytek z lamina sice pořídíte za nižší pořizovací cenu, ale jeho kvalita se s nábytkem z masivu nedá porovnat. Dětské pokoje nabízí vašim dětem nekonečné možnosti, jak při učení, tak hrách.

 

    

Postele z masivu

V dnešní době už není postel, jenom postel! Postele z masivu, na Nábytku Aldo, jsou zaměřeny nejen ke spaní, ale také k hrám. Přesvědčte se sami o prioritách tohoto nábytku z masivu na přiložených fotografiích. Na nábytku Aldo představujeme také patrové postele z masivu s možností rozložení na samostatné lůžka. Ale i další unikátní designy.

 

    

 

Jak vidíte, Nábytek Aldo vám nabízí opravdu velice kvalitní a originální nábytek pro vaše děti. Postele najdete v kategorie dětské postele, nebo v novinkách o nábytku. Věříme, že se vám nábytek líbí stejně jako nám všem na Aldu.