Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Masiv na Vaše zahrady

Dnešní nabídka zahradního nábytku je opravdu velmi široká. Jinak tomu není i na našem portále Nábytku Aldo. Zahradní nábytek dělíme na našem e-shopu dle materiálu, ale také využití. Představujeme vám samostatně zahradní nábytek z ekoratanu, ale také třeba moderní zahradní nábytek. Najdete u nás také nabídku samostatných dílů, takže vaši zahradu si můžete vybavit opravdu dle vašich potřeb. 

Zahradní komplet, sestava

Zahradní komplety působí na našich zahrádkách velice luxusním dojmem, dodávají zahradám určitou eleganci a vkusnost. Zahradní nábytek je v dnešní době vyhledávaným sortimentem nábytku, jelikož je velmi dobře využit na posezení s rodinou, či přáteli. Exklusivní zahradní komplet na následující fotografii, je vytvořen bez lakování, je mořen v odstínu hnědé a má masivní charakter. Hlavní výhodou zahradního kompletu je to, že dřevo je neustále žádaným sortimentem nábytku, a není opominutelné ani po několika letech.

 

                                  

 

Jiný design zahradního nábytku

Na další fotografii vám představíme zahradní sestavy třeba na balkón, malou terasu, nebo ke komerčnímu využití na malé zahrádce. Sestavy pro dva, když chtějí mít soukromí, rovněž ze dřeva akácie a v tradičním designu.

 

     

 

Zahradní lehátko

Po vykonané práci si zasloužíte na vaši zahradě i odpočinek! Zahradní lehátka jsou vyrobená z mnohých materiálu. Nejčastěji jsou využívané lehátka z plastu, které Vám ale dlouho nevydrží. Stálou manipulaci se lámou a rovněž údržba je dosti náročná. My máme pro vás v nabídce lehátka z ekoratanu s pohodlnou poduškou po celé ploše. Lze nastavit do dvou poloh: na pozici sezení nebo ležení. Je příjemným doplňkem do každé domácnosti, či spíše zahrady. Využití se pro lehátko najde i na terasách a balkonech. Výhodou lehátka z ekoratanu je, že jde neustále s dobou, že ani po několika letech neztrácí na významu.

 

 

Zahradní nábytek na Nábytku Aldo nabízí nábytek vyrobený z exotického dřeva teak. Masiv pro výrobu zahradního nábytku je v dnešní moderní době velmi kvalitně upraven, je tedy odolný i proti škůdcům, plísním a jiným vlivům působícím destruktivně na kvalitu dřeva.