Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Masiv do dětského pokoje

Dnes si povíme něco o nábytku z masivu do dětského pokoje. Je to nabídka samostatných dílů nábytku, z kterých si sami můžete sestavit na základě vašich potřeb dětský pokoj snů. Povrchová úprava bezbarvým, vodou ředitelným lakem nic nekazí na zdravotní nezávadnosti, ba naopak. Vybrat si můžete nejrůznější designy psacích stolů, postelí, skříní apod. Výrobním materiálem je borovice. Dejte dětem do pokoje zdraví. Nabídka dětského nábytku z masivu je od našeho partnera, belgického výrobce. Německý výrobce, jako autor návrhu, klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich dětí. Pro kvalitu je zde záruka v jeho preciznosti, pro zdravotní nezávadnost samotné dřevo borovice s povrchovou úpravou vodou ředitelným lakem. Pro bezpečnost vašich dětí pak třeba i to, že všechny hrany nábytku jsou oblé. pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, čímž zamezí pozdějším prasklinám v nábytku.

 

    

 

Postele z masivu

Postele z masívu, mají jednu velmi příjemnou přednost. Postele z masivu jsou ekologickým produktem. Na našem e-shopu, najdete postýlky pro nejmenší, klasické postele i postele patrové. Záleží jen na velikosti dětského pokoje a samozřejmě na tom, zda dětský pokoj obývá jedno, či dvě děti. Postel, kterou vám představíme na první fotografii je opravdu originální. Kromě toho, že nabízí spaní vašim ratolestem, tak určitě oceníte úložný prostor pod postelí v podobě šuplíků. Nabídka postelí z masivu a dětských pokojů z masivu je na našem portále velmi široká.

 

    

 

Skříně z masivu

Šatní skříň z masivu zútulní každý dětský pokoj z masivu svým přirozeným vzhledem. Skříň z masivu není náročná na údržbu, i po několika letech je kvalita dřeva neopominutelná. Vydává příjemnou vůni, jde neustále s dobou, hlavně dnes, kdy se stává masiv trendem jako jeden z možností pořízení ekologického nábytku. Masiv je přírodní materiál, který postupem času mění svůj vzhled. Mluvíme zde o barvě, která během tří let změní svůj vzhled ze světle žluté na tmavě žlutou. Pak již se její odstín nemění a zůstává stejný. Pořízením šatní skříně z masivu máte garanci, že vašim dětem bude sloužit dlouho do dospělosti.

 

    

 

Komody z masivu

Dalším nepostradatelným solitérem v dětském pokoji je určitě komoda. Děti nemají nikdy dostatek úložného prostoru, ať na oblečení, nebo jiné dětské potřeby. Na výběr máte různé druhy komod, od dvířkových, až po šuplíkové. Masiv je velmi vyhledávaným sortimentem nábytku, proto i my rozšiřujeme nabídku nábytku z masivu za velmi příjemné ceny. Dřevo se nenabíjí staticky, není náročné na údržbu a příjemně voní. Vaše děti se v dětském pokoji zařízeném z masivu budou cítit velice příjemně a co je podstatné, je fakt, že budou žít zdravě! Pro svoji zdravotní nezávadnost a přírodní design je komoda vhodným doplněním interiérů dětských pokojů. Ale nejen pro její kvality je tolik oblíbeným dílem nábytku. Německý výrobce nabízí možnost výběru možná pro někoho v překvapujících odstínech.

Psací stoly

Jediný solitér, který nám ještě chybí k tomu, aby dětský pokoj byl zařízený se vším všudy, je stůl. Psací stůl z masivu, jako i ostatní nábytek z tohoto materiálu, patří k "ekologickým". Nábytek z masivu, někdy je používáno nábytek ze dřeva, je vyroben z přírodního materiálu. Povrchová úprava provedena bezbarvým lesklým, nebo matným lakem, ve většině kvalitního nábytku z masivu, vodou ředitelným. A co možná opravdu nevíte je i možnost pořízení psacího stolu opět v pastelových barvách.