Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Manželské postele prostorem na uskladnění věcí

Pokud nemáte pro zařízení ložnice dostatek místa, řešením může být manželská postel s úložným prostorem. Díky dnešním, propracovaným designům tak můžete v interiéru ložnice ušetřit až překvapivě velké množství místa a úložnými prostory pod postelí tak nahradit třeba komodu, která se vám do pokoje při nejlepší vůli prostě nevměstná. Úsporu místa v ložnici můžeme vyřešit pomocí manželské postele hned několika způsoby, o kterých si budeme v dnešním článku povídat.

Úložné prostory pod postelí

Návrhy postelí s úložným prostorem v jejich útrobách v podobě šuplíků a polic patří k nejvíce oblíbeným. Můžete zvolit klasický šuplík z obou stran postele, ale také můžete zvolit několik menších šuplíků, které lze pod postel umístit díky jejímu vyvýšenému místu na spaní. Příkladem pak může být například manželská postel Lanka, nebo manželská postel Ely od španělského výrobce.

Manipulace je velmi snadná díky pojezdům a u postelí, které vám rovněž uvádíme na fotografiích, nabízí výrobce dokonce noční stolky na vysunutí a opětovné zasunutí. Rozměry šuplíků se různí a tak se nabízí úložný prostor v mnoha podobách, navíc toto řešení také vypadá velmi efektně. Posuďte sami.

 

     

 

Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž bílý odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů, manželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíkůÚspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

 

Úložné prostory nad postelí v podobě nadstavce

Ano, i takové řešení je možné a nejčastěji se používá pro zařízení malé ložnice v panelákovém bytě. Nejlepším příkladem úspory místa je ložnice kolekce francouzského výrobce, navíc za více než dostupnou cenu. Pro nábytek do ložnice v bílém provedení zvolil laminátovou desku a velmi jednoduchý, ale praktický design. Nadstavec nad postelí má vlastně nahradit šatní skříň, na kterou v panelákovém bytě prostě místo není.

 

                                                

 

Uvedli jsme návrhy, které si můžete vybrat z nabídky dílů, proto nechybí ani zmiňovaná šatní skříň, nebo komoda. Ty jsou v nabídce pro ty z vás, kteří přeci jen máte v ložnici více místa. Díky flexibilnímu výběru dílů tak můžete sestavit ložnici opravdu vám, či vašim potřebám na míru.

Stejné řešení místa na spaní výrobci nabízí také do interiérů dětských pokojů. Postele s nadstavci, vyvýšené patrové postele jejichž součástí je komoda, skříň a psací stůl, nebo patrové postele naopak až pro tři děti. Šetříte tak místo za tři samostatné dětské postele. Dnešní nabídka designů je naštěstí stále více zaměřená právě pro řešení malých interiérů a přibývá nejrůznějších multifunkčních řešení. A díky tomu i malé interiéry mohou působit velmi vzdušně a příjemně.