Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Manželská postel Siena H87.106

Výrobce: Gaut
Kód: GA0042-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Postel: 182x97x225 cm
Šuplík pod postel: 164x17x73 cm
Osvětlení: led diody-sada
1 530 Kč

Parametry produktu

Nosnost: 120 / 1 osoba kg
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: laminát 18-25 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená borovice
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní řešení vaši ložnice, postel s led osvětlením

V kolekci nábytku do ložnice Siena představuje francouzský výrobce celou řadu možných řešení pro vybavení vašeho interiéru. A tím nejdůležitějším je samozřejmě jak si zabezpečíme kvalitu spánku. Manželská postel s rozměrem místa na spaní 160x200 cm v ceně s roštem může být dobrou volbou. Pokud disponujete pro zařízení vaší ložnice malým prostorem, rozhodně doporučujeme pořízení dvou šuplíků. Z každé strany jeden. Lze rovněž pořídit led osvětlení k nadstavci postele a to se vyplatí v případě, že v ložnici po umístění postele už nemáte místo na noční stolek. Místo noční lampičky lze využít ke čtení led osvětlení. V nabídce kolekce Siena najdete celou řadu dalších dílů pro možné vybavení celé ložnice.

 

Francouzský výrobce klade důraz na prvotřídní jakost. Nábytek do ložnice je certifikovaný, dodáván v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem pro výrobu daných dílů se stala laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Některé z hran zakončeny systémem abs. Doprava zdarma po celé republice.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Při zařizování ložnice je třeba jít cestou kompromisu

Pokud se chystáte vybavit ložnici jako pár, budete pořizovat manželskou postel pro matraci 160x200 cm. Při výběru matrace a postele jděte cestou kompromisu, aby každý z vás byl spokojen. Doporučujeme lépe pořídit dvě samostatné matrace, než jednu matraci v jednom díle. Každý tak bude míst své pohodlí. Pro manželskou postel s rozměrem místa na spaní 160x200 cm to znamená pořídit dvě matrace s rozměrem 80x200 cm.


A určitě nepodceňujte výběr matrace. Jelikož postel je tak kvalitní, jak kvalitní do ní pořídíte matraci, případně matrace.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.