Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Manželská postel s úložným prostorem

Výrobci se snaží stále více přicházet s návrhy designů nábytku, kdy daný díl můžeme v maximální míře prakticky využít. A to je velmi dobře, protože převážná většina z nás má k dispozici spíše rozměrově malý interiér, než velké, prostorné místnosti. Už jsme vám představili řadu úsporných návrhů do dětského pokoje, ať už v podobě multifunkčních dětských postelí, nebo moderních dětských patrových postelí s místem na spaní až pro tři děti. Ale co ložnice? Lze i do ní v dnešní nabídce nábytku najít takový, který ušetří místo v daném interiéru? Rozhodně. Pojďme si v dnešním povídání projít nabídku designů, úsporných řešení pro ložnici.

 

Manželské postele s šuplíkem

Stejně jako je tomu u dětského nábytku, i v interiéru ložnice nejvíce místa ušetříte vhodným výběrem manželské postele. Nabízí se řešení v podobě manželské postele se šuplíkem z přední strany, nebo z jedné z bočních stran, nebo z obou stran postele. Kolik šuplíků pod postel zvolíte, záleží jen na vašich potřebách úložného prostoru, přesněji řečeno jak velké úložné prostory chcete pod postelí mít.

 

Manželská postel Lanka white     Manželská postel Lanka graphit

 

Na ilustrační fotografii představujeme jedno z možných řešení, které najdete v kolekci Lanka Španělský výrobce tuto kolekci nabízí ve dvou odstínech, akácie a skořice. Z přední strany postele je umístěn šuplík, jehož vnitřní prostor je rozdělen na dvě části. K posteli můžete pořídit nadstavec s možností zavěšení nočních stolků, ale samozřejmě lze mít postel bez nadstavce a noční stolky můžete pořídit klasické s umístěním vedle postele.

V kolekci Split je použit nadstavec spíše pro líbivý design, nemá žádnou zvláštní "spořící" funkci. V nabídce postelí na nábytek Aldo však najdete manželské postele, kdy nadstavce dovedou svým designem a rozměry vlastně nahradit všechny ostatní díly nábytku tradičně pořizované do ložnice. Ano, máme na mysli šatní skříně, komody do ložnice. A mimochodem, jejich nabídka je velmi široká.

 

Manželská postel místo ložnice

Design postelí s nadstavcem je tak důmyslný, že pro zařízení ložnice, kromě postele s nadstavcem, nic ostatního nebudete potřebovat. Určitě vás o tom přesvědčí ukázka řešení ložnice z kolekce Evo.

 

                                  Ložnice Most akácie

 

Jste majiteli velmi malého prostoru pro zařízení ložnice? Žijete v malé garsoniéře single a nemáte v plánu zatím zakládat rodinu? Zkrátka pokud máte opravdu malý prostor určený k vybavení ložnice, doporučujeme šetřit místem tak, aby místnost nebyla přeplácaná nábytkem. Řešením může být postel s nadstavcem, který v sobě skrývá až překvapivé množství úložného prostoru tak, jak nabízí fotografie.

Nadstavec je alternativou šatní skříně. Nabízí však oproti skříni navíc praktické odkládací prostory v podobě police v záhlaví postele, spousty malých přihrádek a skříněk. Jak jsou vlastně úložné prostory rozděleny, nejlépe posoudíte na fotografiích. Pokud stále ještě nadstavec nestačí, je zde možnost pořízení šuplíku pod postel a to z jejich obou stran. V takovém případě je třeba šuplíky pořídit v poštu dvou kusů. Ale lze samozřejmě i jeden šuplík, z jedné strany postele. Variant je mnoho, díky modulovému systému, kterým kolekce Evo je. A my doufáme, že jsme vás přesvědčili o tom, že i v ložnici se dá šetřit místem tak, aby místnost zůstala prostorná a vzdušná.