Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Málo místa v dětském pokoji?

Bohužel ne každý z vás může poskytnout svým dětem rozměrově velký dětský pokoj i když je to přání, snem každého rodiče. Naštěstí dnešní doba nabízí velmi multifunkční dětský nábytek a tak i malý interiér dětského pokoje lze vkusně a prakticky vyřešit s ohledem na ergonomii bydlení, v našem případě zachování dostatečného prostoru pro hraní a zábavu dětí, dítěte. Dnes vám představíme několik důmyslných designů od francouzského výrobce, jak zařídit dětský pokoj pro dvě, nebo dokonce i tři děti a tušíte správně, také díky patrovým postelím.

 

   

Dětská patrová postel Bibop a dětská patrová postel Swan, nabízí až tři místa na spaní

 

 

Multifunkční dětský nábytek

Nábytek Aldo jako jediný představuje na českém a slovenském trhu novinku ze světa dětského designu a to dětské patrové postele s místem na psaní až pro tři děti. Patrová postel Swan a Bibop nabízí spousty prostoru na spaní a přitom nezabere prostor ve vašem interiéru dětského pokoje. Tato dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Šetří drahocenné místo v místnosti, přitom poskytuje dostatek prostoru pro spaní 3 dětí a navíc poskytuje police pro ukládání hraček, či jiných předmětů. Rozměry celé sestavy jsou 245x114 cm s výškou 171 cm. Francouzský výrobce dětských patrových postelí, klade důraz nejen na kvalitu, ale také na bezpečnost vašich ratolestí.

Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru, pro hračky, knížky, lampičky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře tak zábrana zamezí pádu dítěte z výšky.

 

   

Dětská patrová postel Taylor a dětská postel Leo je řešením prostoru pro dvě děti

 

 

Dětský pokoj, dětský nábytek a barvy

Dětský nábytek je kategorií, kde opravdu mohou designéři popustit uzdu své fantazii. Dětský pokoj je místnost, kde pastelové barvy určitě mají své místo. V dnešní době v dětském pokoji můžete díky důmyslným designům vytvořit "tématicky" téměř vše. Baví vaší ratolest autíčka? Proč mu nepořídit postel právě ve tvaru auta, nebo ještě oblíbenější variantě formule. Vaše princezny sní o životě na zámku? V nabídce dětských pokojů pro holky najdete řadu romantických designů, kdy se malé slečny mohou cítit v záplavě růžového, fialkového a bílého odstínu opravdu jako princezny.

 

 

Tematické dětské pokoje jsou nedílnou součástí naší nabídky. Zájem o ně je velký a s ohledem na poptávku výrobci přinášejí stále nové a nové návrhy designů. Dnes vám chceme představit dětský pokoj pro kluky, kteří milují lego. A to jsou vlastně téměř všichni. "Legomanie" se stala fenoménem a lego, je snad v každé domácnosti, kterou obývají malé děti. Naše nabídka dětského nábytku určitě stojí za inspiraci.