Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Malé prostory v dětském pokoji

Často je velkým problémem rodičů, jak svým ratolestem zařídit dětský pokoj v malých interiérech bytu. Hlavně v panelácích bývají tyto prostory obzvláště malé, a přesto chceme svým miláčkům dopřát vše, co by mělo v pokoji být a ještě aby zůstal volný prostor na hraní. Na našem portále najdete širokou nabídku různých multifunkčních postelí, které tento problém vyřeší.

 

                                          Dětský pokoj pro tři děti Bibliobed

 

 

Různé designy dětského nábytku na výběr

Jaká je výhoda multifunkčního nábytku? Především v tom, že zastoupí více druhů nábytku v jednom a tím ušetříme místo v interiéru. Dnes se budeme věnovat netradičním dětským multifunkčním postelím, právě do malých interiérů dětských pokojů. Jejich součástí, kromě místa na spaní, bávají často psací stoly, skříňky, zásuvky, komody, šatní skříně a poličky. Multifunkční postele se vyznačují hlavně praktičnosti a dostatečnými úložnými prostory, což je jejich velkou předností.

 

Dětská postel Finland     Dětská postel Kurt

 

Jejich pořízením, zajistíte svým dětem dostatečný prostor na spaní i uložení oblečení, školních potřeb a dekorací. My si vám dnes dovolíme představit ty, které jsme nazvali patrové, i když mnohdy nabízejí jen jedno místo na spaní, ale ve vyvýšeném prostoru, pod kterým se právě skrývají různé potřebné segmenty nábytku. Dětská patrová postel, na první fotografii, nabízí vše, co dítě potřebuje pro vybavení dětského pokoje a přitom zabere jen velmi málo místa. A že toho nabízí opravdu hodně! Najdete zde velký psací stůl, jedno-dveřovou šatní skříň, odkládací police, zábranu kolem celého obvodu, pro bezpečnost vašich dětí a schůdky se zábradlím. Vybrat si také můžete ze dvou dostupných odstínů a to sněhově bílé a buku. Proto je vhodná jak pro dětský pokoj mladé slečny, tak chlapce. To druhá dětská patrová postel, kterou vám představíme, je typicky v dívčím designu. Unikátní řešení nabízí francouzský výrobce návrhem patrové postele, i když vlastně se jedná spíše o vyvýšené místo na spaní s určitým záměrem.

 

Patrová postel Leo industry     Patrová postel Palatino vision

 

A to tím, aby dívky měly vše, co opravdu potřebují i něco navíc. Samozřejmostí je postel, pak ale nabízí psací stůl a nad ním ještě police, šatní skříň, která slouží jako šatna, po obvodu postele další police s možností uzavření v daném místě dvířky, no a zrcadlo a poutka vedle něho, je už opravdu něco navíc. Záměrem výrobce, jak již jistě možná tušíte, bylo především ušetřit místo v malém interiéru. Když v malém dětském pokoji všechny výše zmiňované díly, které pořízením postele získáte, rozmístíte samostatně, prostor je stísněný, přecpaný nábytkem a to není příjemné. Pořízením postele bude mít vaše slečna prostor navíc k hraní.

 

                                Patrová postel B fuchsia

 

To je jen malá ukázka, jak můžete i v malém interiéru dopřát svým dětem vše, co opravdu potřebují. Obě postele jsou od našeho předního francouzského výrobce Parisot, který vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. Na našem portále najdete rovněž originální kousky v tomto designu i od německého, či holandského výrobce. Nabídka je opravdu široká.