Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Malé interiéry kuchyní

Mnoho z nás disponuje malými interiéry kuchyní a přemýšlíme, jaký nábytek do kuchyně použít, abychom měli vše potřebné a přitom ještě měli i místo k pohybu. Dnes Vám poradíme, jak vkusně zařídit interiér kuchyně s nábytkem od našeho německého výrobce. Dnes vám chceme představit nábytek za hubičku v industriálním designu, který nám dává pro malou kuchyň a jídelnu smysl.

 

 

Industriální designy jsou trendy

V dnešním moderním designu je vše možné, fantazii se meze nekladou a jak lze barový stůl využít deklarují také ilustrační fotografie, na kterých nejrůznější návrhy představujeme. Velmi dostupná cena díky minimalistickému designu, který je zároveň velmi vhodný i do malých interiérů a sériové výrobě. Kolekci Rustic brown brown vyváží výrobce do celého světe a nyní máte možnost pořídit také na našem trhu. A my věříme, že budete spokojeni nejen s cenou, ale také kvalitou a snadnou montáží.

    

 

 

Ukládaní potravin, servírování, to vše se v kuchyni a jídelně odehrává

Industriální nábytek díky spojení dekoru v imitaci dřeva a černého kovu, to je velký, nový trend posledních let. A v tomto elegantním designu přináší výrobce v kolekci Rustik brown celou řadu dílů nábytku. Můžete si tak za více než příznivou cenu vybavit celou kuchyň či jídelní kout. Kolekce je s ohledem na velmi dostupnou cenu ideálním začátkem mladých párů, kteří začínají bydlet a nemohou si dovolit drahé "kousky" nábytku třeba z masivního dřeva.

 

    

 

Více než dostupná cena je dána jak sériovou výrobou, tak volbou materiálu pro výrobu skříňky. Laminátová deska s povrchovou úpravou imitace tmavého dřeva ve spojení s kovem černé barvy. Díky volně materiálu je snadná také údržba. Ke skříňce doporučujeme jídelní sestavu stůl a dvě lavice ze stejné kolekce. Nábytek, který usnadní začátky začínajícím mladým párům díky této nízké ceně.