Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Magazín

Dětský pokoj pro holku s jednorožcem
Pohádkový kůň jednorožec nemusí být jen námětem pro plavací kruh, jak jsme mohli letos v létě vidět, ale rovněž jako námět pro návrh dětského pokoje holčičky školačky.
21.09.2017  
Další z nabídky rustikálních ložnic, design, který nestárne
Rustikální nábytek má stále své příznivce. Na trhu s nábytkem představují výrobci nejrůznější podoby rustikálního nábytku, ale který design je ten tradiční, opravdový, tak jak má být?
20.09.2017  
Zařizujete ložnici? Hledáte rustikální design nábytku?
Rustikální ložnice jsou velmi krásné a elegantní. Jejich nabídka vás možná bude inspirovat k tomu, že zvolíte místo moderního, právě rustikální design. Francouzské elegance na dosah.
14.09.2017  
Nabídka šatních skříní s nádstavcem
Šatní skříně s nádstavcem zažívají svůj velký návrat, jelikož na nějakou dobu a to byla škoda, se zcela z nabídky vytratily. Dnes vám představíme tradiční šatní skříně, jak si je možná pamatujete.
10.09.2017  
Správný věk dětí pro používání patrové postele, víte?
nabídka patrových postelí je v posledních letech velmi hezká. Patrová postel také řeší problém s nedostatkem místa v dětském pokoji. Ale kdy patrovou postel pořídit a do kdy je pro děti vhodná?
06.09.2017  
Jeden design do obývacího pokoje i jídelny
velkým trendem posledních let jsou otevřené, velké prostory, v kterých zařizujeme třeba dva typy interiérů. Příkladem může být jídelní kout v obývacím pokoji.
04.09.2017  
Nejnovější trendy pro váš obývací pokoj
A tentokráte až z dalekého slunného Španělska. Chystáte se právě na vybavení obývacího pokoje a hledáte nábytek, který by byl praktický, moderní a nezabíral příliš místa?
01.09.2017  
Jedna obývací stěna - dva způsoby sestavení
Novinkou v trendy, nadčasovém designu pro váš domov jsou určitě obývací stěny španělského výrobce. Překvapí designem, minimalistickými prvky a bezkonkurenční cenou.
30.08.2017  
Nábytek, který dokonale imituje dřevo dub
Líbí se vám dubové dřevo, ale od pořízení nábytku z tohoto materiálu vás odrazuje příliš vysoká cena? Naši jsme pro vás levnější alternativu, nábytek v jeho imitaci.
27.08.2017  
Tradiční rustikální nábytek, design, který se nemění
Pokud patříte mezi zapřisáhlé milovníky rustikálního designu, připravili jsme pro vás zajímavou nabídku nových kolekcí. Opravdu rustikální design s tradičními prvky, bez novodobých změn.
23.08.2017  
Toaletní stolky zažívají velký "comeback"
Nabídka toaletních stolků vás v dnešních dnech možná překvapí. Nábytek, který se na čas zcela ztratil z nabídky, opět ožil a nyní můžeme zažít velký návrat toaletních stolků do našich domácností.
20.08.2017  
Netradiční a rozhodně praktické bytové doplňky
Dnes vám představíme multifunkční nábytek především do malého interiéru. Pokud bydlíte v garsoniéře, nebo zkrátka malém, jednopokojovém bytě, čtěte dál.
16.08.2017  
Psací stůl pro dvě děti? Máme a velmi praktický
Největší problém není jen s místem na spaní v malém dětském pokoji, ale i s místem pro učení. Jak zařídit dětem pracovní prostor, když nemůžete pořídit dva psací stoly?
11.08.2017  
Pracovní prostor pro děti, studenty i dospělé, kancelář doma
Dnes se doma dětí učí, studenti dlouhé hodiny studují a my dospělí? Často si nosíme práci domů. Vlastně v dnešní době všichni členové domácnosti zkrátka pracovní kout potřebují.
07.08.2017  
Manželská postel do opravdu malé ložnice
Známe to všichni, kolikrát tu nejmenší místnost si jako rodiče necháme pro sebe a svým ratolestem přenecháme větší místnost pro vybavení dětského pokoje. Jak na malou ložnici?
01.08.2017  
Máte strach dětem pořídit patrovou postel?
Bojíte se, že by vám především z horního lůžka vaše živé dítě přeci jen spadlo? Máte ale dvě děti a pro vybavení dětského pokoje velmi málo místa? Pořiďte postel s přistýlkou.
31.07.2017  
Jaké barvy zvolit do dětského pokoje?
Už jste unavení ze striktního dělení barev pro holku a kluka v tradičních odstínech růžová a modrá? Chtěli by jste něco jiného? Nabídka dětských pokojů v nejrůznějších odstínech.
29.07.2017  
Dětský nábytek pro kluka v tradičních odstínech
Pokud hledáte dětský nábytek pro kluka, v dnešním článku vám představíme celou řadu vhodných designů, kde dominujícím odstínem je modrá.
24.07.2017  
Originální, zcela nový design dětského nábytku
Novinkou na našem portále je velmi nadčasový design španělského výrobce, design, který vytvoří netradiční interiér pro vaše děti. patrové postele či celé návrhy dětských pokojů.
19.07.2017  
Jak zařídit malý pracovní prostor pro školáka, studenta?
Máte pro umístění velkého psacího stolu málo místa v dětském pokoji? jak tento problém vyřešit, aby i úložné prostory na knihy a učebnice byly dostatečně velké?
17.07.2017  
Nemáte místo v ložnici na šatní skříň
Bohužel je řada z nás, kteří nemáme i při nejlepší vůli místo na šatní skříň v ložnici. jak tento problém vyřešit, když i ostatní místnosti vašeho obydlí nejsou nikterak velké?
14.07.2017  
Ložnice Victoria - překvapí netradičním nábytkem
Další novou kolekcí nábytku do ložnice je Victoria,rovněž z nabídky francouzského výrobce. Kolekce pro vybavení interiéru malé i velké ložnice. Kolekce, která nabízí netradiční kusy nábytku.
14.07.2017  
Velký návrat toaletních stolků
za několik posledních pár let se toaletní stolky opět vrátily do nabídky nábytku. A to je velmi dobře, jelikož toaletní stolek ocení každá žena v ložnici. A dnes jsou v nabídce i toaletní stolky pro školačky.
13.07.2017  
Víte že odstín při výběru nábytku je důležitý? A víte proč?
Pokud nevíte, jaký odstín do vašeho interiéru zvolit, dnešní článek je určený právě pro vás. Není totiž volba odstínu jen otázkou vkusu, ale přihlížet by jste měli také k danému interiéru.
10.07.2017  
z 58
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.