Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Magazín

Originální, zcela nový design dětského nábytku
Novinkou na našem portále je velmi nadčasový design španělského výrobce, design, který vytvoří netradiční interiér pro vaše děti. patrové postele či celé návrhy dětských pokojů.
19.07.2017  
Jak zařídit malý pracovní prostor pro školáka, studenta?
Máte pro umístění velkého psacího stolu málo místa v dětském pokoji? jak tento problém vyřešit, aby i úložné prostory na knihy a učebnice byly dostatečně velké?
17.07.2017  
Nemáte místo v ložnici na šatní skříň
Bohužel je řada z nás, kteří nemáme i při nejlepší vůli místo na šatní skříň v ložnici. jak tento problém vyřešit, když i ostatní místnosti vašeho obydlí nejsou nikterak velké?
14.07.2017  
Ložnice Victoria - překvapí netradičním nábytkem
Další novou kolekcí nábytku do ložnice je Victoria,rovněž z nabídky francouzského výrobce. Kolekce pro vybavení interiéru malé i velké ložnice. Kolekce, která nabízí netradiční kusy nábytku.
14.07.2017  
Velký návrat toaletních stolků
za několik posledních pár let se toaletní stolky opět vrátily do nabídky nábytku. A to je velmi dobře, jelikož toaletní stolek ocení každá žena v ložnici. A dnes jsou v nabídce i toaletní stolky pro školačky.
13.07.2017  
Víte že odstín při výběru nábytku je důležitý? A víte proč?
Pokud nevíte, jaký odstín do vašeho interiéru zvolit, dnešní článek je určený právě pro vás. Není totiž volba odstínu jen otázkou vkusu, ale přihlížet by jste měli také k danému interiéru.
10.07.2017  
Ložnice Thelma v provensálském designu
Novinkou v naší nabídce ložnic je kolekce Thelma od francouzského výrobce. Provensálský design do vaší ložnice. Vysoká kvalita s certifikací, prodloužená záruka jako bonus.
10.07.2017  
Ložnice, která má styl a francouzskou eleganci
Výběr nábytku do ložnice je jedním z mnoha zásadních. Ložnice musí navíc vyhovovat oběma partnerům a tak je třeba naslouchat jeden druhému. Ložnice ve francouzském stylu?
09.07.2017  
Zařizujeme interiér pro holku, tématické dětské pokoje
Pokud hledáte dětský pokoj pro holku takový, aby opravdu bylo všem jasné, že v dětském pokoji je království princezny, můžete vybírat z řady holčičích designů.
06.07.2017  
Zařizujeme interiér pro kluka, tématické dětské pokoje
Chcete, aby dětský pokoj opravdu vypadal tak, že každý pozná komu patří, kdo v něm bydlí? Dnes se budeme povídat něco málo o tématických dětských pokojích pro školáky.
27.06.2017  
Jak využít dětskou postýlku co nejdéle?
Jistě se vám také nechce vyhazovat peníze za postýlku, kterou po dvou, třech letech budete mít k nepotřebě. Kde ji udat? Známým? Ale co když nikdo miminko se známých neplánuje?
24.06.2017  
Nový způsob prodeje nábytku, kolekce
Nábytek Aldo představuje nový a ojedinělý způsob prodeje nábytku, který může velmi zpříjemnit nákupy on-line. Na nábytku Aldo je vždy něco nové a především vše pro zákazníka.
24.06.2017  
Zařiďte si ložnici netradičně, nové trendy a nápady
Design nábytku do ložnice se neustále posouvá a rok od roku výrobci přicházejí s novými a ještě důmyslnějšími designy. Dnes pro vybavení ložnice najdete i velmi netradiční nábytek.
22.06.2017  
Nový způsob prodeje nábytku, rychlejší a přehlednější
Dnes asi není produkt, který by se neprodával prostřednictvím internetu, potažmo e-shopu. A zákazníci chtějí mít nabídku především přehlednou a nákup rychlý a jednoduchý.
19.06.2017  
Dětský nábytek od narození až po střední školu, jde to
Také se vám nechce utrácet za dětskou postýlku, kterou využijete jen po dobu tří let, kdy miminku ještě prostor na spaní stačí? Dnes vám představíme postýlku až do čtrnácti let.
14.06.2017  
Nadčasový design dětského pokoje? Jednoduché linie
Dnes si představíme, jak vlastně má být zařízen dětský pokoj, nebo také studentský pokoj, dle zásad moderního bydlení. Moderní design to jsou čisté linie, bez zbytečných tvarů.
11.06.2017  
Rozhodně netradiční regály a rozhodně za bezkonkurenční cenu
V poslední době je zařizování jakéhokoliv interiéru velmi snadné a čím dál levnější také díky tomu, že výrobci nábytku přicházejí na trh s celou řadou levných, bytových doplňků.
08.06.2017  
Patrová postel, kterou můžete sestavit do dvou tvarů
Znáte to, možná jste to neplánovali, ale objevila se dobrá příležitost a tak se stěhujete. Nábytek však je třeba vzít s sebou. Ale bude se nám hodit? Patrová postel, která takový problém nemá.
04.06.2017  
Nábytek v netradičních odstínech
Francouzský výrobce opět představuje zcela nové, netradiční odstíny pro kolekce nábytku. A dnes se našim pomyslným drobnohledem zaměříme na jídelnu a obývací pokoj.
02.06.2017  
Bezkonkurenčně nejvíce praktické botníky v nabídce
Také se neustále potýkáte s problémem, kam všechny ty páry bot uskladnit? Navíc pokud jste vícečlenná rodina, najít správný botník je těžké. Ale ne od teď, nová nabídka botníků je zde.
31.05.2017  
Dětská postel s úložným prostorem řeší řadu problémů
Pokud pro vybavení dětského pokoje máte k dispozici jen opravdu velmi malý prostor, pak je třeba přemýšlet, jak ušetřit co nejvíce místa. Řešením je správný výběr dětské postele.
26.05.2017  
Opravdu prostorné šatní skříně
Hledáte prostornou šatní skříň, která by nahradila finančně náročnou vestavěnou šatní skříň? S takovou nabídkou skříní přišel francouzský výrobce a výběr je opravdu velký.
23.05.2017  
Netradiční nábytek, který osloví originálním designem
Pokud chcete svůj domov zařídit originálně a nechcete pořizovat sektorový nábytek, máme pro vás několik tipů. Originální nábytek nejen designem, ale i odstíny.
19.05.2017  
Dětský pokoj pro kluka v modré? Dnes už, nové trendy
Řadu let se na prvních pozicích odstínů vhodných pro kluka drží modrá. Ale móda jak víme se neustále mění a dnes pro kluky najdete celou řadu dětského nábytku v nových odstínech.
16.05.2017  
z 58
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.