Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Luxusní rustikální ložnice

Francouzský výrobce je tady opět s novinkou v kategorii rustikálního nábytku, kde představuje vysoce kvalitní, luxusní rustikální ložnice z kolekce Margaux. Rustikální nábytek je specifická kategorie nábytku, která se vyznačuje stylovým designem a netradiční povrchovou úpravou.

 

                                                                                  Ložnice Margaux white

 

Kolekce Margaux v bílém odstínu

Francouzský výrobce v kolekci Margaux nabízí široký výběr rustikálního nábytku pro vybavení ložnice. A právě díky široké nabídce a především možnému výběru nejrůznějších rozměrů daného typu nábytku, můžete sestavit nábytkem z této kolekce interiér rozměrově malé ložnice, nebo středně velké či opravdu prostorné, velké ložnice. Náš návrh, který vám nabízíme nyní je určen pro malou místnost, kde bohužel není prostor na velkou šatní skříň či velkou komodu. Vše je navrženo tak, aby alespoň splnilo funkci ložnice a šatní skříň je pouze dvoudveřová, komoda se čtyřmi šuplíky úzká a vysoká.

 

    

 

Samozřejmě jsme zachovali komfortní rozměr místa na spaní u manželské postele a to o velikosti 160x200 cm. Ze všeho lze slevit, ale komfortní rozměr na spaní je třeba zachovat i kdyby se vám do vaší ložnice nic jiného než postel nevlezlo. Jelikož autorem designu je francouzský výrobce, znatelně je zde využito provensálských prvků, které celému návrhu ložnice dodávají typický francouzský šarm. Je velmi dobře, že pro nábytek zvolil výrobce sněhově bílý odstín, jelikož patří k nejoblíbenějším pro rustikální design. Kvalita nábytku vás mile potěší, pro výrobu bylo použito dvou materiálů a to mdf desky a laminátu, které v mnoha místech dosahují tloušťky až 30 mm. Dodání ložnice v dílech s nutností montáže dle návodu.

Ložnice Margaux v trendy šedém provedení

Francouzský výrobce představuje i velmi netradiční odstín pro rustikální nábytek v kolekci Margaux, který je však zasazen do interiéru ložnice velmi elegantní. Ano, kolekce Margaux nabízí vše pro vybavení ložnice v netradičním provedení. Nabídka francouzského výrobce rustikálního nábytku v kolekci Margaus je velmi flexibilní a danými díly můžete vybavit ložnici velmi malých rozměrů, ale také ložnici velkou, prostornou. Rustikální design díky francouzskému výrobce s provensálskými prvky je oblíbeným řešením a velmi trendy. Výrobce také zvolil netradiční pro tento typ nábytku, světle šedý odstín.

 

    

 

Vybírat můžete ze tří typů a rozměrů šatních skříní, na výběr dva rozměry místa na spaní postele, nebo dva rozměry komod. Nechybí ani noční stolek, zkrátka vše pro vybavení vaší ložnice. Nábytek nepostrádá ani tradiční, stylové úchytky, které k rustikálnímu designu rozhodně patří. Záleží jen na Vás, jaké díly z této originální kolekce si objednáte dle Vašich možností.