Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Luxusní ložnice pro luxusní spánek

Jste milovníky kvalitního spánku? Hledáte pro sebe ložnici, která by vám opravdu nabídla vysoký komfort a nadčasový design? Za povšimnutí rozhodně stojí kolekce moderního nábytku do ložnice od francouzského výrobce. Oslovit vás mohou designem, který je nejen nadčasový, ale i velmi praktický, navíc si lze vybrat u každé postele hned z několika rozměrů místa na spaní. Nechybí tak postele pro jednu osobu v rozměru 140x200 cm, klasické manželské postele v rozměru 160x200 cm a pro velké spáče či majitelé velkých interiéru je v nabídce i rozměr postele 180x200 cm. Na kolekcích nábytku do ložnice francouzského výrobce se nám rovněž líbí široká nabídka samostatných dílů, takže možnost vybavení právě vašeho interiéru je velmi flexibilní.

Do ložnice stále populární bílá

Pokud jste milovníky moderního designu a nové trendy sledujete tak víte, že nejčastěji používaným odstínem pro moderní designy je bílý. Odstín v mnoha podobách, od vysokého lesku až po mat, čistě bílý či v kombinaci s kontrastní černou, nebo některým z přírodních odstínů.

 

   

 

Na ilustračních fotografiích můžete sami posoudit, jak velmi příjemně působí kombinace odstínů bílé s imitací dřeva dub. Nábytek v jednoduchých liniích s možností výběru z nabídky samostatných dílů. Prostorná šatní skříň k výběru s posuvnými křídly, nebo třídveřová s klasickým otevíráním křídel. Manželská postel je umístěna na nadstavci, což má také vysoký designový efekt. A samozřejmě je zde možnost výběru z několika rozměrů místa na spaní. V neposlední řadě komoda a noční stolek, které jen málokdy v interiéru ložnice chybí. Komodu můžete pořídit ve dvou rozměrech a s rozdílným rozdělením šuplíků.

Dalším fenoménem moderního designu je úspora místa v ložnici. Výrobci slyší na potřeby zákazníků a tak představují v poslední době stále častěji postele s úložným prostorem v nejrůznějších podobách. Postele jsou v mnoha případech oproti klasickým postelím vyvýšené a to proto, aby bylo pod lůžkem více místa na umístění šuplíků. Kromě šuplíků můžete k posteli pořídit rovněž nadstavec v jejím záhlaví, který jednak dokáže nahradit noční stolek a navíc nabízí po stranách praktické, odkládací police.

 

     

 

Moderní ložnice levně?

V dnešní době již není moderní design ničím nedostupným, ba právě naopak. Díky oblíbenosti moderního designu se stává tento styl již běžnou záležitostí, která spadá do kategorie sériově vyráběného nábytku. To má samozřejmě za následek výrazné snížení pořizovací ceny. Na ilustračních fotografiích představujeme moderní návrhy sestav ložnic, které pořídíte do 15 000 Kč.

 

     

 

O oblíbenosti bílého odstínu jsme si už řekli. Druhým nejprodávanějším odstínem je pak černý, nebo odstín kávy či venge. Určitě doporučujeme do tmavých místností bez sluníčka pořizovat světlejší nábytek a naopak do slunných interiérů si můžete dovolit pořídit některý z tmavých odstínů. Ani v našich posledních návrzích nechybí praktický úložný prostor u postele v podobě šuplíku a prostorná šatní skříň s posuvnými křídly, která je již tradičním dílem moderních interiérů ložnic. Pro moderní interiéry platí, že méně znamená více. Moderní interiér by určitě neměl být přeplněný dekoracemi a květinami, ale měl by být vzdušný a prostorný. O to především v takovýchto interiérech jde. Účelově zařízená místnost.