Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Luxusní gauč Charlietown - dvoumístný

Výrobce: Neyt
Kód: ACT0167-2018
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
13 938 Kč

Parametry produktu

Barva: černá
Výška (cm): 78 cm
Šířka (cm): 88 cm, 164 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 46,4 kg
Materiál: PU kůže-masív, dřevo
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Luxusní gauč ve stylu Velký Gatsby

Usaďte se do Vaší kanceláře či obývacího pokoje. Nemáte kde? Nabízíme Vám to nejstylovější řešení. Elegance a sofistikovanst jsou jedním ze základních prvku při sestavování luxusní kanceláře. Styl Velký Gatsby byl obdivován Všemi lidmi, proto Vám tento kousek přinášíme k Vám domů. Zakoupením tohoto křesla získate nejen luxusní kousek, ale také pozornost všech Vašich hostů, kteří budou obdivovat Váš vytříbený vkus. Křeslo je potánuto koženou látkou, která je nejen velmi příjemná na dotyk, ale také působí velmi okázale.
Zasloužíte si jen to nejlepší. Usaďte své hosty do designového kousku, díky kterému se budete Vy i Vaši přátele cítit pohodlně. Designové křeslo bylo vedeno dánskými designéry v myšlence minimalismu, nejlépe zpracovaných materiálů a každodením luxusem. Toto si dopřejte i Vy za skvělou cenu.Actona Company
Společnost Actona je Dánskou spolešností založenou roku 1981, která si díky svým atraktivním konceptům a silným hodnotám vybudovala silnou reputaci po celém světě za relativně krátkou dobu. Dnes patří mezi největší dodavatele nábytku v Evropě a mezi jejich zákazníky se řadí ty největší značky v prodeji nábytku.

Výsledek obrázku pro actona logo

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu