Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Luxusní dětské pokoje

Co si vlastně můžeme představit pod pojmem "luxusní"? Především propracovaný a náročný design na výrobu, kvalitní materiály s netradiční povrchovou úpravou a hlavně vysokou kvalitu. Luxusní právě z těchto důvodů však má jednu slabinu, jsou cenově náročné. Ale ne až tak cenově náročné možná jak si myslíte. Do kategorie luxusních dětských pokojů jsme na našich stránkách zařadili kolekce Francouzského výrobce Gautier, který své designy prezentuje na celém světě pod známou jakostní značkou Gami. Dle našeho názoru patří tento kvalitní nábytek určený dětem do středně cenově náročných. Navýšení ceny oproti kolekcím vyrobeným z laminátové desky se však z dlouhodobého hlediska vyplatí. Každá z nabízených sestav je samozřejmě také opatřena certifikáty.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Luxusní dětské pokoje pro miminka

Pro tuto kategorii připravil francouzský výrobce velmi praktické, multifunkční designy dětských postýlek, které lze v určitém věku dítěte demontovat, rozložit a sestavit posléze dětský pokoj. Pořízením postýlky tak máte vystaráno vlastně až do 18 let věku dítěte. Otázka, která se pak nabízí je, zda opravdu pořizovací cena takového multifunkčního dětského nábytku je vysoká?

 

     

 

Navíc, nejen že ušetříte za pořizování dětského pokoje až dítě postýlce odroste. Odpadnou vám také starosti, kam s dětskou postýlkou jako takovou. Na aukci, do bazaru, nebo známým? Nic takového, stačí ji jen demontovat a složit na dětský pokoj. Právě nové technologie výroby spolu s vysokou kvalitou nabízí takovou možnost využití nábytku. Všechny rozměry musí na milimetr sedět.

Luxusní dětské pokoje pro školáky a studenty

V této kategorii také najdete velmi netradiční, unikátní designy jak pro malé, tak větší interiéry dětských pokojů. Pro malé interiéry určitě doporučujeme multifunkční dětské postele, jejich součástí je výsuvný psací stůl, komoda a police. Ušetříte tak nejen finanční prostředky, ale především místo v dětském pokoji, který tak může zůstat volný na jiné aktivity.

 

Kolekce nábytku Duplex    Studentská postel Tonight

 

Na naší fotografii představujeme jeden z mnoha návrhů, který může ušetřit místo v dětském pokoji. Samozřejmostí je, že ve stejném designu vždy u každé kolekce pořídíte další díly jako například klasická postel, šatní skříně, klasické, samostatné psací stoly, nebo komody. Můžete tak sestavit rovněž dětský pokoj pro větší místnosti bez využití multifunkčního řešení. Ale také můžete sestavit dětský pokoj třeba pro sourozence a využít jak klasickou tak multifunkční postel. Řešení je celá řada. Pokud jste milovníky kvality jistě nabídka luxusních dětských pokojů stojí za inspiraci.