Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Luxusní dětské pokoje pro školáky

Na našem portále nábytek - Aldo, jsme nedávno zařadili novou kategorii v oblasti dětského nábytku a to, kategorii luxusní dětský nábytek. Proč právě název luxusní nábytek? Protože francouzský výrobce přichází na trh s opravdu vysoce kvalitním dětským nábytkem v ojedinělém desénovém provedení. Dnes Vám z této kategorie představíme dětské pokoje, které vás rozhodně překvapí originálním designem.

 

Chlapecký pokoj

Dětský nábytek, z kolekce Alika, je svým designem ojedinělý a nabízí vysokou kvalitu, díky několik jakostních certifikátů. Nábytek z kolekce Duplex, je vyroben z kvalitní mdf desky se zakončením pomocí ABS hran a už jen tento fakt, dělá nábytek Logoon velmi kvalitním. Proto jsme tento dětský nábytek zařadili do kategorie luxusního nábytku. Kromě netradičního designu nabízí také trendy odstín "jeans", který se má právě v letošním roce stát módním trendem a to nejen v nábytkářském průmyslu, ale i oděvním. V neposlední řadě stojí za zmínku detailní zpracování úchytek, které je rovněž propracované do posledního detailu. Všechny segmenty nábytku z této kolekce, nabízíme jednotlivě a tak výběr jednotlivých dílů je velmi široký. V nabídce jsou dětské postele a šatní skříně dvou rozměrů, zásuvka pod postel, regál, komoda, psací stůl, nadstavec se zrcadlem nad komodu s osvětlením, nebo noční stolek. Je jen na Vás, které segmenty nábytku z této ojedinělé kolekce Lagoon, si vyberete pro interiér dětského pokoje. My Vám představíme pouhý návrh dětského pokoje Lagoon, který se svým designem hodí spíše pro chlapce, ale může zaujmout i děvčata.

 

        

 

Dívčí pokoj

Dětský pokoj Liza, je ve velmi romantickém, dívčím designu v odstínu bílo-růžovém. Rovněž i tato kolekce dětského nábytku Liza od francouzského výrobce, nabízí vysokou kvalitu, která je podložena několika certifikáty jakosti, stejně, jako kolekce Lagoon. I tady má nábytek zakončení hran pomocí ABS systému, všechny hrany jsou také zaobleny, v sestavě dětského pokoje nenajdete žádný ostrý roh. Dětský pokoj patří pod známou značku nábytku Gami, která u odborníků v oblasti nábytku, mluví sama za sebe. Příjemné na kolekci Liza, je také to, že si můžete vybrat jak všechny díly samostatně, tak můžete zvolit mezi dvěma velikostmi postele a to 90x200 cm, pro větší slečny pak bezesporu postel s prostorem na spaní 120x200 cm. I zde najdete zásuvku pod postel, šatní skříň, regál, komodu, psací stůl, noční stolek, nebo zrcadlo, které v nabídce dětských pokojů nebývá časté. Všimněte si detailu na předních částech nábytku, které znázorňují kruhy a dodávají celé kolekci Liza, na originalitě. Kvalita dětského nábytku z kolekce Liza, je opravdu velmi vysoká, nabízí kvalitní materiály, detailní zpracování, k těmto faktům je samozřejmě přiměřena také cena.

 

    

 


Věříme, že francouzský výrobce, Vás svým návrhem designu těchto dětských pokojů z kolekce luxusní nábytek, příjemně překvapil a inspiroval.