Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Luxusní barový nábytek

V dnešní době je velmi in, mít v interiéru obývacího pokoje, nebo kuchyně barový koutek, kde můžeme zasednout se svými přáteli, například k dobré skleničce vína. Je to velmi podobné, jako zařízení jídelního koutu. Nábytek Aldo, Vám nábytek na zařízení barového koutu nabízí od španělského dodavatele.

 

                                                                        

 

Barové židle jsou trendy a sluší jim to

Německý výrobce je znám svou značkou Industry pro moderní, designový nábytek, především pak pro zařízení interiérů kuchyní a jídelen. Jeho moderní, originální designy a velmi kvalitní nábytek, nadchne všechny, kdo mají rádi moderní zařízení interiéru bytu. V nové kategorii luxusní barové židle, na našem portále, najdete různé designy barových židlí v nepřeberném množství odstínu, tak věříme, že si každý vybere tu pravou. Barová židle Futura, kterou jsme Vám představili, jako první, je vyrobená z odlehčené oceli s oblíbenou úpravou kov černý, nabízí velmi kvalitní vzduchový píst pro regulaci výšky, tedy snadnou manipulaci a sedák s náznakem opěrky s tvrzeného platu. Možnost regulace výšky sedáku pro designové barové židle jsou praktickým řešením, jelikož nemusíte tak striktně dodržovat výšku barového stolu. Regulace výšky sedáku nabízí flexibilnější a zcela určitě širší možnosti výběru a využití. Jako další Vám představíme barovou židli, která má oprávněně přívlastky, jako elegance a jemnost. Elegance v moderním pojetí za použití nových technologií výroby a velmi kvalitních materiálů, jako je nekorodující ocel s povrchovou úpravou aluminium. Sedák židle je spolu s opěrkou vyroben z litého dřeva, které je lakované. Vybrat si můžete také z mnoha odstínů, stejně tak jako si z nabídky španělského výrobce můžete pořídit ve stejném provedení barový jídelní stůl a vytvořit si tak velmi moderní interiér kuchyně, či jídelny.

 

     

 

 

Barový stůl

Designový jídelní stůl, pro umístění spolu s barovými židlemi, které jsme Vám představili, jako první, v moderním provedení a od stejného francouzského výrobce, najdete na našem portále v kategorii luxusní jídelní stoly. Můžete si tak sestavit velmi moderní jídelní sestavu při zachování shodnosti odstínů. Jistě nám dáte za pravdu, že barový stůl, svou výškou jídelní plochy, je velmi moderní a elegantní.

 

                                                             

 

Barový stůl můžete, jak jsme zmínili již v úvodu, v případě potřeby rozložit na větší rozměr, především pak samozřejmě máme na mysli větší jídelní plochu. Barový stůl nabízí komfortní posezení pro tří, možná i čtyř člennou rodinu a můžete si také design přizpůsobit vašemu interiéru. Lze sestavit zrcadlově. Úložný prostor barového stolu, který vůbec není zanedbatelný, ale velikostí vás rozhodně překvapí, může být umístěn po levé i pravé straně. Tradiční spojení industriálních odstínů, černá a přírodní imitace světlého dubu je trend, kterému to opravdu sluší všude.