Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Ložnice v tmavých dezénech

Ložnice, které jsou "tmavé", tedy v odstínech jako hnědý ořech, mahagon, nebo celá řada černých odstínů, včetně lesků, patří zejména do slunných, prosvětlených místností. Ano, pokud máte tmavý byt, kam se sluníčko podívá jen na chvíli, je vhodnější volit světlé odstíny ložnic, které jsme Vám představili v minulém článku.

 

Ložnice Dark

 

Trendy ložnice v černém lesku

Mezi nejoblíbeněkší patří sestavy ložnic, ale také samostatných dílů nábytku do ložnice, v povrchové úpravě vysoký černý lesk. Jedná se o velmi trendy dezén populární v posledních dvou letech. Lesky, zejména černé, působí velmi efektně, jsou odolné vůči mechanickému poškození, jako povrch jsou však náročné na údržbu. Prach, či otisky prstů jsou velmi viditelné. Pro ty z Vás, kteří však nemají problém prach častěji utírat, bude tento malý detail zanedbatelný problém pro pořízení takové sestavy ložnice. Designů ložnic ve vysokém černém lesku nabízíme celou řadu. Jedná se o sestavy moderního nábytku, velmi praktického a účelného na využití a pocházejících z dílny francouzského výrobce, našeho obchodního partnera. Na první fotografii ke například ložnice Dark, která mimo jiné nabízí velmi prostornou šatní skříň se zrcadlovým průčelím a posunovacími dveřmi. Příjemný design nabízí také manželská postel, v jejímž záhlaví můžete vidět panel a na něm zavěšené noční stolky. Design, který netřeba komentovat, stejně jako kvalitu ložnice a více než příjemnou cenu. Druhá fotografie nabízí obdobnou variantu s malými detaily a to pod názvem Black. Zde je hlavním prvkem opravdu velmi prostorná, rozměrově velká šatní skříň.

 

Ložnice Black

 

Rustikální ložnice v černém dezénu?

Ano, možná nevíte, že dnešní výrobci rustikálního nábytku se velmi posunuli vpřed, co se týká odstínu. Ještě několik let zpátky jste mohli rustikální nábytek pořídit pouze v přírodních odstínech, dezénech. Dnes však paleta barev tohoto typu nábytku nabízí například bílou, zelenou, oranžovou, či barvu dnešního článku "černou".

Rustikální ložnice v černém

Tím jsme chtěli našim zákazníkům vlastně představit nejen černý odstín jako takový, ale také možnost výběru z několika designů v této barvě. Od stylového, dobového nábytku, až po velmi trendy. Ložnice v černém odstínu si u nás najde každý..

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.