0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice v sestavě s televizní stěnou Connect 3024

Výrobce: PRS
Kód: PRS00198-2016
25 696 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Postel: 158x80x193 cm
Nadstavec: 158x74x17 cm
Noční stolek: 50x50x40 cm
Komoda: 86x90x46 cm
Nosnost: 140 kg
Prostor na spaní: 140x190 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: buk iseo-tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Televizní stěna: 150x150x50 cm

Netradiční návrh sestavy do ložnice

Francouzský výrobce jako první představuje ložnici či spíše sestavu ložnice, jejíž součástí je rovněž televizní stěna. A není to vůbec špatný nápad, vždyť kolik z nás právě v ložnici relaxuje sledováním televize a to i přesto, že odborníci na bydlení umístění televize do ložnice nedoporučují. Výrobce pojal televizní stěnu tak, aby jednak bylo možné umístění televize, ale také aby stěna nahradila šatní skříň. Po stranách i v nadstavci je řada úložných prostorů jejichž členění znázorňuje ilustrační fotografie. Ale samozřejmě, že pokud by jste přeci jen dali přednost klasické šatní skříni i tu v nabídce dílů této moderní kolekce najdete. Dále je součástí ložnice postel pro matraci 140x190 cm v ceně s šuplíky, roštem, led osvětlením a nadstavcem. Pro navýšení úložných prostorů jsme do sestavy ještě zařadili noční stolek a komodu. Líbí se nám i spojení odstínů šedé se světlým bukem a řešení úchytek na každém z dílu nábytku. Ložnice tak jak ji vidíte na fotografii je také vhodná pro vybavení malých interiérů.

 

Tip Aldo: v ceně postele bezdrátové nabíjení mobilních aplikací
Tip Aldo: šuplíky lze umístit z levé i pravé strany

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu nábytku. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s tloušťkou 18 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Vnitřní uspořádání na ilustrační fotografii. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.