Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Thelma v provensálském designu

V posledních týdnech jsme přidali hned několik nových kolekcí nábytku pro vybavení ložnice a jednou z novinek je rovněž kolekce Thelma. Je specifická především charakteristickým designem z Francie, tradiční elegance a noblesa jsou v hlavní roli. Kolekce Thelma nese prvky provensálského designu, který z vaší ložnice může vytvořit zcela ojedinělý, nebo můžeme říci originální interiér. Nábytek do ložnice z této kolekce je sice cenově náročnější, ale získáte nábytek, který lze používat bez větší újmy na jeho vzhledu desítky let.

 

                                                                    

 

Kromě líbivého, elegantního designu francouzský výrobce jak jsme zmínili již v úvodu přináší kvalitu do vaší domácnosti. Kolekce Thelma s řadou jakostních certifikátů, prodlouženou zárukou na 36 měsíců. Zakončení hran abs systémem a šuplíky s pomalým dovíráním jsou samozřejmostí. Charakteristickým rysem pro provensálský design jsou stylové úchytky a reliéfní křídla skříní či čel šuplíků. Doménou pak je rozhodně manželská postel, jejíž čelo je rovněž reliéfní a navíc je výrazně vysoké.

 

                                                                    

 

Díky netradičně vysokému čelu v záhlaví postele, získá vaše ložnice jen krása. Manželská postel působí či bude v ložnici působit velmi impozantně. Vybrat si můžete ze dvou dostupných rozměrů a to rozměr místa na spaní 160x200 cm, nebo rozměr místa na spaní 180x200 cm. K posteli jsou pak neméně stylové noční stolky. Do vaší ložnice můžete vybírat i ze dvou rozměrů šatní skříně a tří provedení komod. V nabídce je také zrcadlo, které ve spojení s komodou vytvoří toaletní stolek pro ženy. 

 

                          

 

Propracovanost designu je zřejmá již na první pohled. Za zmínku stojí ještě netradiční odstín dubu s nádechem skořice, který rozhodně vaší ložnici také přidá. Pokud tedy nejste zarytí milovníci moderního designu, možná vás osloví právě kolekce nábytku Thelma. Nabídka dílů prostřednictvím kolekce je pak velmi jednoduchým způsobem jak rychle a velmi snadno najdete vše, co potřebujete. Věříme, že jsme některé z vás inspirovali pro netradiční ložnici, která vás jistě uvolní a vy budete v pohodlí domova relaxovat.