Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice s úložným prostorem

Nabídka ložnic, které nabízejí stále větší možnosti úložných prostorů a to i v malém interiéru se neustále rozšiřuje. Zákazníků, kteří nedisponují příliš velkým interiérem je převážná většina, proto jsme rádi, že nový multifunkční a v plné míře využitelný design francouzského výrobce můžeme představit. V posledních měsících se rovněž objevili ložnice, které místo šatních skříní nabízejí v záhlaví postele vysoké nadstavce, které můžeme právě pro ukládání věcí využít a nemusíme tak pořizovat šatní skříň. Která by se nám do ložnice stejně nevešla. Co vše dnešní výrobci nábytku z Francie a Holandska nabízí?  O tom bude dnešní článek.

 

                                                             Manželská postel Lanka white

 

Ložnice bez šatních skříní

Jak sami můžete posoudit na fotografii, u ložnice Evo v bílém provedení, řešení pomocí nadstavce opravdu může ušetřit spousty místa v prostoru. Ložnice, postel Travel je typickým designem vhodným například do panelákového bytu, kde využití interiéru až po strop, může napomoci k příjemnému, dýchatelnému prostředí, které nemusí být nutně přecpáno nábytkem. Další úsporu místa jistě představují šuplíky pod postelí. Co do nich uložíte je už jen a jen na vás. Všeobecně šuplíky pod postelí, a to s obou stran manželské postele, se staly velmi oblíbenou záležitostí. Řešením je rovněž postel se zvedacím roštem, ale takových postelí se nenabízí moc, jelikož postel musíte pořídit již s danou matrací a na tu jak jistě všichni víme má každý jiné požadavky. Proto v naší nabídce spíše představujeme jiné možnosti využití designu.

 

                                                                                      Designová postel Travel

 

Velké oblibě se také těší kategorie skandinávských ložnic, které jsou vhodné pro malé  interiéry. Je spousty milovníků rustikálního nábytku, ale díky mohutnosti nebylo možné takový design do malých interiérů umístit. Francouzský výrobce přišel na trh s nabídkou nového designu, který rovněž využívá nadstavce v záhlaví postele. Jako je tomu například u ložnice Most.

 

                               Manželská postel Most akácie

 

Věříme, že i vy si vyberete ložnici svých snů, nejen designově ale také takovou, která pro Vás bude praktická a beze zbytku využitelná. A třeba i v tak malém interiéru, jaké nabízí panelákové bydlení. Dnes i na malém prostoru můžete vytvořit díky široké nabídce nábytku příjemné a útulné prostředí.