Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice s moderním designem

Ložnice je kategorie nábytku, které věnujeme velkou pozornost. Mezi nové designy ložnice od francouzských výrobců, které bychom vám rádi blíže představili. Kolekce ložnice z Francie patří k těm, které si můžete sestavit sami. Samostatné díly nábytku nabízí různé rozměry a můžete zvolit také jejich barvu. Mezi velmi módní patří lesk, který je použit v bílé a černé barvě. Všechny samostatné díly nábytku dle typu jsou k dispozici v naší nabídce ložnic.

 

   

Kolekce nábytku do ložnice Ontario

 

 

Ložnice v lesku

Módní trendy v posledních měsích nabízí jako velmi módní lesky. Ložnice nabízí bílý vysoký lesk a černý vysoký lesk. Mdf deska a precizní zpracování, navíc za dostupnou cenu jistě osloví mnohé z vás. Francouzský nábytek hraje na našich stránkách velkou roli, protože si myslíme a jsme přesvědčeni, že nabízí to nejlepší. Francouzský nábytek se proslavil v 50. letech minulého století na první mezinárodní výstavě ve Spojených Státech, kde slavil velký úspěch a tak je tomu do dneška. Jsme rádi, že i ložnice patří mezi ty kvalitní.

Ložnice díky povrchové úpravě lesku nabízí velmi snadnou údržbu, povrch je omyvatelný. Za zmínku stojí kvalitní pojezdy šuplíků, možnost výběrů velikostí. Jako například možnost zvolení šatní skříně. Tu si můžete vybrat v provedení s dvěmi nebo třemi křídly. Nebo komoda, ta zase nabízí tři nebo šest šuplíků.

 

Když lesky nejsou to pravé

 

    

Rustikální ložnice Armonia a Marion

 

Ložnice pro ty z vás, kteří příliš nemilují lesky, nabízí provedení v přírodních odstínech. Stejné designové provedení, které však působí méně moderně a přizozeně. Tzv. teplejší tóny. Naopak lesky zase řadíme do moderních provedení a působí více chladněji. Ale to už jistě porovnáte sami. Sledujte nabídku nábytku i jako inspiraci, fotografie nabízí spousty nápadů, jak si zařídit velmi funkčně, s ohledem na ergonomii vlastní interiér.