Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice rustikální L01

Kód: MWL01
Rustikální ložnice z masivu, dřeva borovice v netradiční úpravě venge patina. Výrobce klade důraz na detail a samozřejmě kvalitu.
nedostupné
Šatní skříň: 195x107x60
24 231 Kč
Televizní stolek: 60x150x50
11 139 Kč
Stůl: 76x150x45
11 533 Kč
Noční stolek: 59x40x38
4 905 Kč
Postel: 120x200 cm
13 565 Kč

Parametry produktu

Barva: Wenge
Materiál: borovice
Povrchová úprava: Bezbarvý lak
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální  ložnice z masivu v netradičním odstínu

Velmi zdařilé provedení povrchové úpravy nabízí ložnice z kategorie rustikálního nábytku. Tmavé provedení venge, které je navíc upraveno tak, aby nábytek působil jakoby staře. A to výrobce docílil díky patině, která dodává nábytku velmi zajímavý nádech. U sestavy rustikální ložnice vás však může oslovit také vysoká kvalitou, která je docílena jednak materiálem, ale také precizní výrobou.

Výrobce použil jako materiál dřevo borovice, řádně vysušené a bez kazů, či prasklin v použitých dílech desek. Preciznost výroby můžete posoudit také sami na našich detailních fotografiích. Příjemný designový efekt je vytvořen nejen patinou, ale také detaily v podobě výpletů například na šatní skříni, nebo posteli.

 

Co vám ložnice ze dřeva může nabídnout?

Především a to je velmi praktické, výběr rozměru postele. Tedy místa na spaní, rozměr pro vaší matraci. A vybírat je opravdu z čeho. Od postele pro jednu osobu až po postel pro páry 200x200 cm. Všechny dostupné rozměry postele máte možnost vybírat u produktu rustikální postel ACC08. A stejně jako manželskou postel, tak i další nábytek z návrhu sestavy lze pořídit samostatně.

Vybírat můžete z mnoha dílů a podobu vaší ložnice si můžete sestavit přesně dle vašich možností. V kategorii rustikálního nábytku najdete také další dostupný nábytek do všech možných interiérů a rovněž odstíny světle hnědý vosk, či bílá patina. U některých kolekcí je návrh sestavy také ve spojení obou odstínu. Ale nejlépe bude uvést několik příkladů.

 

- rustikální jídelna v kombinaci odstínů bílé patiny s hnědým voskem
- rustikální pracovna v odstínu světle hnědá patina
- rustikální předsíňová stěna ve sněhově bílém odstínu

 

Nabídka rustikálního nábytku na našich stránkách je velmi široká a přinášejí vám ji výrobci z Dánska, Francie a Německa. masiv jako výrobní materiál je v rustikálním designu velmi oblíben. Navíc získáte ekologický nábytek, který jistě ke kvalitě spánku nemalou měrou přispívá.

Jako prodejci také našim zákazníkům již řadu let nabízíme dopravu zdarma po celé republice. Rustikální nábytek vám také přivezeme již ve smontovaném stavu, nemusíte (kromě postele), vůbec nic sestavovat.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu