Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice pro zdravý spánek

Kvalitu a efektivitu spánku ovlivňuje řada faktorů. Patří mezi ně velikost a umístění ložnice v domě či bytě, orientace ložnice ke světovým stranám nebo působení zón a záření. Dalším faktorem je kvalitní a příjemné vybavení ložnice. V dnešním článku si některé z ložnic a postelí na Nábytku Aldo, představíme.

 

Kvalitní postel

Nedostatek spánku se projeví nejen na zhoršení našeho fyzického, ale také psychického stavu, tedy výrazně klesá náš výkon i nálada. Sami však můžeme kvalitu svého spánku ovlivnit výběrem správného prostředí i vybavení do ložnice. Jak v ložnici vytvořit harmonickou atmosféru? Jediným opravdu nezbytným kusem nábytku v ložnici je kvalitní postel. Postel by měla mít správnou velikost a měla by vyhovovat individuálním požadavkům budoucích majitelů. Délka postele by měla o 20 cm převyšovat délku jejího uživatele, ale samozřejmě čím delší, tím pohodlnější spaní. Šířka jednoho lůžka bývá 80 až 90 cm, u takzvaného jeden a půl lůžka 120 až 140 cm. Výška postele je ideálně 45 cm, pro starší a handicapované osoby je lepší výška až 60 cm. Rám postele by měl být dostatečně stabilní a z materiálu, který je nám příjemný a ladí s okolním vybavením místnosti.

 

Postel Ely oblíbená pro úsporu místa v ložnici    Postel Ely dostupná v mnoha odstínech

 

Kvalitní sestavy

 Také představy o vybavení vaši ložnice jsou různé. Dáváte přednost teplému dřevu nebo chladnému, ale přesto elegantnímu sklu? Jste vyznavači jednoduchého a praktického designu anebo máte rádi barevné kompozice a extravagantní tvary? Ať už jsou vaše představy o zařízení ložnice jakékoliv, obraťte se na odborníky a vybavte si Vaši ložnici nábytkem, který bude přesně odpovídat vašim představám a přáním.

 

    Ložnice Aalborg

 

Kupte si nábytek na našem e-shopu. Na Nábytku Aldo, naleznete široký sortiment toho nejlepšího a nejzajímavějšího nábytku pro vaše ložnice. Rádi byste novou či stávající ložnici vybavili krásným toaletním stolkem se zrcadlem? Anebo se vám už nikam nevejdou všechny ty šatičky, sukýnky, halenky a kalhoty a potřebujete prostornou skříň či komodu?

 

                                          Ložnice Aalborg black

 

Nelíbí se vám vaše 20let stará postel a rádi byste novou? Na všechny tyto a další otázky dostanete odpověď na Nábytku Aldo, kde naleznete přesně to, co hledáte.