Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice pro náročné

Na našem e-shopu, www.nabytek-aldo.cz jsme představili již řadu nových ložnic z lamina, nebo masivu. Ale co ložnice, ložnicové sestavy, které jsou zařazeny do modulových systémů jako luxusní? Co vám můžeme, pokud jste náročný zákazník nabídnout? Mohou vás určitě oslovit buď velmi moderní designy ve vysokém lesku, nebo naopak rustikální ložnice z kvalitních dřevin.   

 

     

Dánský výrobce zvolil pro rustikální ložnice dřevo mahagon v bílém provedení

 

Pořízením sestavy jako je uveden návrh na fotografii, získáte řadu dílů, které uvádíme v krátkém přehledu. A samozřejmě, všechny lze pořídit také samostatně.


- manželská postel včetně roštu pro matraci 180x200 cm 
- manželská postel včetně roštu pro matraci 160x200 cm
- noční stolky
- šatní skříň
- výběr z řady komod
- v ložnici nesmí chybět zrcadloDánský výrobce soustředí svou produkci pouze na rustikální nábytek z dřeva mahagon. Pokud vám tedy sestava něčím nevyhovuje, můžete si vaší ložnici navrhnout výběrem z nabídky samostatných dílů. Dovolujeme také upozornit na skutečnost, že nabídka dánského nábytku patří pod ochrannou značku. Značkový nábytek je tou největší zárukou kvality. A pokud vás naše nabídka ložnice oslovila, jistě vás budou zajímat další, možná řešení také pro jiné interiéry, které najdete v kategorii rustikální nábytek.

 

Moderní, luxusní ložnice

Dlouho jsme nepřemýšleli, které sestavy ložnic do luxusní kategorie nábytku zařadit. Určitě od našeho dlouholetého partnery, francouzského výrobce. Co unikátního najdete pro moderní ložnice v jejich nabídce? Lesky, efektní design. postele s sound systémem a další a další překvapení.

 

    

 

Francouzský výrobce vsadil na kvalitu a velmi moderní design. Komoda a noční stolky nabízí již pro šuplíky "samodovírací" systém. Materiál lamina dosahuje tloušťky místy až 25 mm, především pak pro obvodové desky které jsou nosné. Netradičně je navržen rovněž odstín bílé. Po obvodu, hranách bílý odstín v matu, na velkých plochách ve vysokém lesku. Celkový design v návrhu sestavy pak působí velmi nadčasově.