Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ložnice pro milovníky jednoduchého designu

Každý má jiný vkus a tak při zařizování společného obydlí, především když jako nový pár si vůbec ještě zvykáte na soužití s tím druhým, není vůbec jednoduché. A snad nejtěžší je potom zařídit ložnici tak, aby každý z partnerů byl spokojený. Spánek je důležitý a tak musí být spokojeni všichni. Při výběru ložnice je třeba jít cestou kompromisu. Musíte se dohodnout na velikosti postele, především jak velký by měl být prostor na spaní a také jakou matraci pořídit. Někdo upřednostňuje tvrdší matraci a někdo třeba měkčí. Ale dnes je nabídka tak široká a nejrůznějších možných řešení tolik, že vybrat si tu správnou ložnici, která se bude líbit oběma, nebude až tak velký problém. Představíme vám dnes dva návrhy ložnice, obě ve velmi jednoduchých liniích, ale jednu velmi moderní a druhou více stylovou. Funkčnost je zcela identická, jde jen o výběr vzhledu, designu a uspořádání nábytku.

 

 

Bílý odstín charakterizuje moderní ložnici

Nejčastěji pořizují bílý nábytek do ložnice nejvíce pak ještě ve vysokém lesku mladí lidé. Bílý odstín v matu i bílý odstín v lesku je charakteristickým prvkem rovněž moderního designu. A pro zjemnění je často ještě bílá v kombinaci s některým z přírodních odstínů. Nábytek, pokud se rozhodnete pro moderní design, bude velmi funkční, snadný na údržbu, ale také bohužel finančně náročnější, jak už to u moderních věcí bývá.

 

                                                     

 

Na našem prvním návrhu představuje ložnici francouzského výrobce. Středobodem jak už to tak v ložnici bývá je moderní manželská postel s led osvětlením, kterým chtěl výrobce nahradit stolní lampičku. Noční stolky u postele jsou nahrazeny velmi funkčními regály na zasunutí, které nabízí nemalé odkládací prostory v podobě polic na knížky a jiné drobnosti potřebné vedle lůžka. Nechybí ani vítaný šuplík pod postelí, který ocení především majitelé menších interiérů. Postel v návrhu tak jak vidíte je opravdu jedním z možných řešení rozměrově malého interiéru. A pokud kromě postele potřebujete i další nábytek, máte v plánu vybavit celou ložnici, pak je zde ještě nabídka šuplíkové komody a prostorné šatní skříně, která je dostatečně velká pro dva. Také věnujete zvýšenou pozornost uspořádání vnitřního prostoru šatní skříně, aby jste pak nebyli nespokojeni. Vnitřní uspořádání musí mít každý dobrý internetový prodejce nábytku k dispozici k nahlédnutí.

 

                                                        

 

U tohoto návrhu oceňujeme volbu odstínů. kdyby byla ložnice celá v bílém odstínu, působila by až příliš studeně. Výrobce jako druhý odstín zvolil imitaci dřeva dub a ložnice jako celek dostává ihned hřejivější atmosféru, nepůsobí tak chladně. Pro úplnost moderního designu byly vhodně zvoleny také úchytky, kde zhruba dnes platí, že čím delší, tím modernější.

 

 

Imitace dřeva i do moderní ložnice

Pokud jste doposud žili v přesvědčení, že moderní design nabízí pouze odstíny jako je bílá, černá, modrá či jiné pastelové, pak vám dnes přesvědčíme o opaku. I přírodní imitace nejrůznějších dřevin mohou být spojeny s velmi nadčasovým designem. A to nahrává milovníkům moderního designu, kteří však nemají rádi studené odstíny. A i přes přírodní dezén působí další ložnice, kterou vám v návrhu představujeme jednoduše, efektně a moderně.

 

                                                      

 

I zde je použit velmi funkční a pro malé interiéry ložnic praktický design postele. Nechybí regály namísto nočních stolků, které přeci jen nabízejí větší odkládací prostor a čelo postele je koncipováno tak, aby sloužilo i jako police po celé šíři lůžka. Netradičně v přední části postele je malý šuplík, který rozhodně také přijde vhod. Prostorná šatní skříň se zrcadlovým průčelím a šuplíková komoda pak patří k dílům, které z vaší ložnice vytvoří zcela zařízený interiér. Pokud umístíte nad šuplíkovou komodu zrcadlo, vznikne pro ženy vítaná toaletka a horní šuplík komody pak může být využit na toaletní potřeby. Na vše zde francouzský výrobce myslel a návrh ložnice v provedení jak vám prezentujeme, se nám opravdu velmi líbí.

 

Tak k čemu se více přikláníte vy? Která ze dvou návrhu ložnic je vám bližší? Pokud ani jeden z návrhů ložnic není to pravé ořechové pro vás pak vězte, že můžete vybírat ze stovky dalších návrhů ložnic francouzských výrobců a samozřejmě, že nechybí ani stylové, rustikální designy.