Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice pro jednu osobu?

Dnes již není nic zvláštního na tom, že mladí lidé se po dokončení studia věnují kariéře a nehrnou se tak do svatby jako dříve. Dnes většinou mladí lidé zakládají rodinu kolem třicítky, tedy až v době, kdy mají zajištěnu práci, která je baví. A tak přibývá majitelů menších bytů, garsoniér, proto také poptávka po takovém typu bydlení velmi stoupá. Velmi flexibilně na měnící se způsob a nastavení života dnešní mladé generace reagují výrobci nábytku, především pak francouzští. Stále více a častěji se v nabídkách ložnic objevují takové, které nabízí namísto manželské postele s tradičním místem na spaní a rozměrem potřebným pro matraci 160x200 cm, nebo dokonce 180x200 cmpostele pro jednu osobu o rozměru místa na spaní 140x190 cm či 140x200 cm.

Nabídka je velmi široká a designéři u rozměrově menších postelí myslí také na nedostatek úložného prostoru v garsoniérách a menších bytech. A tak je často součástí dané postele také šuplík, nebo šuplíky ve větším počtu, police. V nabídce na nábytek Aldo najdete také velmi nadčasové designy postelí, které opravdu dokáží využít prostor daného interiéru v maximální míře. V neposlední řadě jsou postele s místem na spaní 140x200 cm vhodnou volbou také pro studenty, dospívající děti, pokud mají v plánu v rodinném hnízdě i po ukončení školy nějaký ten rok zůstat.

 

Postel, to nemusí být "jen" místo na spaní

Přesně tak. Pokud opravdu bojujete s nedostatkem úložného prostoru, je lépe vybírat z nabídky multifunkčních postelí, nebo jsou k dispozici také postele s velmi praktickým nadstavcem. Mezi velmi oblíbené se pak řadí postele s vyvýšenou ložnou plochou, kdy vzniklý prostor pod lůžkem může objemově dosahovat velikosti šatní skříně. A tu pak v takovém případě nemusíte vůbec pořizovat a váš interiér nebude "přecpaný" nábytkem.

 

                                 

 

Jako velmi dobrý příklad ergonomicky řešeného malého interiéru nám může posloužit postel Space Up. Opravdu důmyslně řešený úložný prostor, který využívá každého centimetru v místnosti a v "útrobách" vnitřní části postele, pod samotným lůžkem. Parametry postele vlastně mluví za vše.

 

- celková výška postele bez matrace 86,5 cm ( s matrací 96,5 cm)
- celková šířka postele 166,4 cm
- celková délka postele 197,4 cm a 207 cm (dle vaší volby)
- prostor na spaní 140x190 cm
- rošt kovový, rámový s kvalitním mechanismem pro možné zvedání (v ceně postele)

 

Ložnice do malého interiéru jako celá sestava

Pokud chcete ve stejném designu jako je postel pořídit další segmenty nábytku a prostor vám to dovolí, i takovou možnost v naší nabídce ložnic najdete. často právě v sestavách ložnic určených pro malé interiéry najdete postele s nadstavcem. Stačí pak jen třeba přikoupit šuplíkovou komodu a vaše ložnice má vše potřebné.

 

                                             

 

A opět pro lepší představu použijme jeden z příkladů. Kolekce Tonight nabízí postel s rozměrem 140x190 cm, která je zasunuta do nadstavce s řadou skříněk, polic a také nočním stolkem. V případě potřeby můžete k posteli pořídit sadu šuplíků, nebo dvě sady šuplíků a pak máte z každé strany postele dva šuplíky, celkem tedy čtyři. A takový počet šuplíků se už využít opravdu dá. Komoda jako doplnění interiéru je velmi příjemná. Celou kolekci Evo představujeme také s klasickým rozměrem manželské postele, tedy pro matraci 160x200 cm, ale pak již není možná volba nadstavce, ten je k dispozici pouze pro menší rozměr postele. Možností jak zařídit ložnici je celá řada, dokonce jsme pamatovali i na milovníky rustikálního nábytku. A zde si velkou oblibu získala ložnice Margaux.

 

                      

 

Romantický, velmi něžný design ložnice osloví jistě jak studující dívky, tak pracují, které na zakládání rodiny ještě nemají chuť. Žijí samy, věnují se kariéře, naplno své práci. A proč single ložnice? Jelikož sestava z kolekce Marion nabízí postel pro rozměr matrace 140x190 cm. Tedy ideální řešení ložnice určené jedné osobě. A díky designu spíše ženě. Francouzský výrobce klade důraz na detail, který můžete u jednotlivých prvků vidět na našich fotografiích. Ložnice tak trochu jinak v luxusním balení. Příjemné je také bezesporu to, že doprava je zdarma po celé republice na vše, co na nábytku Aldo nenajdete.