Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Ložnice Plexat II - new design

Výrobce: NP-S
Kód: NIH002
28 072 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 85,5 cm
Délka: 482 cm
Hloubka: 95 cm
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 120 / 1 osoba kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: staré dřevo-bílá
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Ložnice Plexat II - praktické řešení bydlení

Tím nejvíce netypickým prvkem na ložnici Plexat jsou dvě řešení designu. Prvním je možnost zasunutí postelí do ložnicové stěny, tím druhým je možná změna výšky celé stěny, čímž můžete v půdních bytech regulovat rovněž velikost úložného prostoru. Ložnice, design našeho holandského partnera je ojedinělým řešením pro půdní prostory, nebo vikýře a přicházíme s tak multifunkčním a praktickým řešením na český trh jako první.

Holandský výrobce klade velký důraz na kvalitu a originální design, který maximálně využívá každý centimetr v prostoru. Jako materiál pro výrobu návrhu zvolil klasickou laminátovou desku a to hned v několika povrchových úpravách, odstínech.

 

Ložnice, která vás překvapí

Zadní část celé sestavy je regulovatelná, stěnu tedy můžete umístit dále, či blíže od šikminy. Vše záleží na vašich potřebách velikosti úložného prostoru. Postele jsou umístěny na pojezdech, které napomáhají velmi snadné manipulaci. Rozměr matrace určený pro obě postele je 90x200 cm a cena je uvedena již s rošty. Celý systém je tak vhodný rovněž pro takové interiéry, kde je obývací pokoj s ložnicí v jedné místnosti. Malé interiéry garsoniér, či malých bytů.

 

Díky možnosti modulového systému si můžete celou sestavu navrhnout dle vlastních potřeb. Skříňky můžete přidávat, či ubírat, nebo můžete sestavu Plexat využít například pro pracovnu bez postelí. Možností je hned několik a věříme, že tento zcela nový typ designu nábytku vás osloví nejen pro zařízení interiéru ložnice. Nyní v nabídce za zavádějící cenu, kterou nabízí výrobce pro průzkum trhu a ohlasy zákazníků. Co vše si můžete ještě v systému Plexat vybrat, uvádíme na několika příkladech v krátkém přehledu.

 

- systém Plexat varianta B v bílém provedení
- systém Plexat v nabídce samostatných dílů

 

Věříme, že nevšední a velmi praktický design vás osloví. A pokud zvažujete pořízení tohoto systému, příjemná pro vás bude jistě také doprava zdarma v rámci celé republiky.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.