Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ložnice No Limit s praktickými šuplíky i nadstavcem

Hledáte ložnici či nábytek do ložnice, který by vás nikterak danou sestavou nelimitoval s ohledem na půdorys či velikost vaše interiéru? Rádi vám představíme kolekci nábytku do ložnice Greta od španělského výrobce. Díky široké nabídce samostatných dílů můžete vybavit interiér vaší ložnice opravdu mnoha způsoby. Můžete vybírat menší či větší rozměr komody, postele, lze pořídit nadstavce k posteli a vůbec, přesvědčte se sami. A navíc, nábytek do ložnice No Limit za opravdu bezkonkurenční cenu v pověstné francouzské kvalitě.

 

                                                         Nábytek do ložnice - kolekce Greta

 

Nabídka nábytku do ložnice v samostatných dílech

Jak jsme zmínili hned v úvodu, nabídka samostatných dílů v této kolekci je velmi široká a ještě si můžete vybrat ze dvou odstínů. Světlejším odstínem či variantou je dezén dub šedý a tmavší variantou je dezén pod názvem black ash. Samozřejmě, že vždy tím nejdůležitějším dílem nábytku v ložnici je postel, ať už menších rozměrů pro jednu osobu či klasická manželská postel. V kolekci No limit máte jen pro samotnou postel řadu možností, jak může vypadat její finální podoba.

 

                Komoda do ložnice Greta large   Komoda do ložnice Greta tall

 

K manželské posteli jsme do naše návrhu umístili z jedné strany postele nádstavec a z druhé strany noční stolek, který je na pojezdech a jeho přemisťování je tak velmi snadné. Návrh se nám zdá nesourodostí zajímavý. Ale vy můžete dát na obě strany postele nádstavec, nebo také na obě strany dát noční stolek či vše dohromady. Řešení postele je velmi praktické také díky možnosti libovolného rozmístění dvou šuplíků, které jsou v ceně postele stejně jako rošt. V kolekci No Limit představuje francouzský výrobce široký výběr dalších dílů nábytku pro možné vybavení kompletní ložnice. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. A identický design postele lze samozřejmě pořídit i v tmavé variantě.

 

                                                                      Manželská postel Lanka

 

Kolekce se nám líbí zkrátka z mnoha důvodů, třeba i pro možnost pořízení toaletního stolku, nebo možností výběru z několika typů komod. A právě širokou nabídkou dílů je tato kolekce vhodná i do malých interiérů ložnic. V letošním roce bude v kategorii nábytku do ložnice opravdu řada novinek a překvapujících designů. Rozhodně je se na co těšit a každý den zde najdete něco nového.