0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Moka H66 - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA00188
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Postel 1: 160 - 197x88x208 cm
Šuplík pod postel: 117x23x70 cm
Šatní skříň 2D: 192x220x63
Komoda 4S: 86x117x48
Noční stolek: 55x38x39

Parametry produktu

Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: tmavý dub-hnědá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný nábytek do ložnice Moka H66 - díly

Luxusní a designové ložnice nabízejí celou škálu originálních designů v té nejvyšší kvalitě. Kolekce Moka, kterou jsme pro vysoké kvality jakostní značky Gami zařadili rovněž do luxusních, designových ložnic, nabízí široký výběr samostatných dílů. Vy sami si tedy váš interiér navrhnete dle vlastních potřeb a možností velikosti vaší místnosti. Výrobce při návrhu dílů myslel také na velmi praktické využití a příjemné spojení odstínů.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a detaily. Ložnice vyrobená z mdf desky (nesrovnatelné kvality oproti laminu) se zakončením abs. Kvality, které docílil, může doložit rovněž certifikáty a navíc jakostní značkou Gami. K nahlédnutí a posouzení kvality k dispozici také návody k montáži v elektronické podobě v parametrech.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Sestavujeme ložnici výběrem z dílů

Co vše vám kolekce luxusní ložnice pod názvem Moka může nabídnout? A co je při sestavování ložnice nejdůležitější? Bezesporu manželská postel, která musí oběma partnerům vyhovovat. proto je také doporučováno upřednostnit do manželské postele 2 matrace na sobě nezávislé, před jednou matrací v celku.

A na matracích opravdu záleží. protože i kdyby se výrobce snažil sebevíc, bez kvalitní matrace není kvalitní ani postel. Na našem portále najdete širokou nabídku kvalitních matrací českého výrobce a nejprodávanější z nich se stala matrace Norka. Nabídku dostupných dílů uvádíme také v krátkém přehledu.

 

- manželská postel pro matraci 160x200 cm
- manželská postel pro matraci 180x200 cm
- šuplík pod postel, velmi praktické pro malé interiéry
- šatní skříň 3D, levá část čtyři police, pravé dvě křídla tyč a police
- šatní skříň s posuvnými křídly 2D, policová
- komoda 4S
- komoda 3S
- zrcadlo
- noční stolek

 

Jakostní značka Gami je zárukou spolehlivého nákupu, můžeme říci ložnice na celý život. Výrobce nabízí detailní, bezchybné zpracování s důrazem na finální design. Skříně prostorné, možnost výběru manželské postele ze dvou rozměrů, ale i dalších dílů. Jejich výběr je opravdu velmi široký.

Cena manželských postelí již s roštem. Výběr ze dvou typů komod, vysoké a široké. Vše tak, aby bylo pro váš interiér flexibilní a na míru. A samozřejmě jako již řadu let, pro naše zákazníky doprava zdarma po celé republice.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Luxusní a designové ložnice       

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Ložnice Sarlat H32-díly

Ložnice Sarlat H32-díly

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 27 458 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.