Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice mnoha designů

Ložnice v posledním období mění svou tvář, jako ostatní nábytek. Na našem portále nábytku Aldo, Vám nabízíme ložnice v mnoha designech a barvách. Nabízíme buď ložnice jako sestavy, které u nás na Aldu, nabízejí vždy postel, noční stolek , komodu a šatní skříň, nebo si můžete ložnici sestavit se samostatných dílů, dle Vašeho výběru a možností. Ložnicové sestavy na našem e-shopu, jsou ovšem v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování ložnice. Konečná cena ovšem nezahrnuje matraci, kterou si každý vybírá dle toho, co mu pro zdravý spánek vyhovuje.

Ložnice Lanka v bílém

Mnoho z nás řeší malé prostory ložnic, například v panelákovém bytě. Dostat do pokoje pohodlnou postel, komodu a tolik potřebnou šatní skříň, která nám nabízí úložné prostory, je mnohdy nemožné. Málo z nás má k dispozici úložných prostorů šatnu, která nám umožňuje přehledné ukládání oděvů. My pro Vás máme jedno netradiční, ale velmi praktické řešení, z kolekce, kterou Vám na našich stránkách nabízí náš přední francouzský výrobce. Kolekce Lanka je velmi obsáhlá a nabízí samostatné díly a tak konečný design Vaši ložnice je jen na Vás. Kromě bílé barvy, která se hodí právě do malých prostorů, nabízí tato kolekce i barvu černou. Celá ložnice, kterou vám představíme na následující fotografii, je koncipována v moderním designu. Co stojí opravdu za povšimnutí, je velmi praktické umístění nadstavce, jako celé stěny za postelí a navíc šuplíky v manželské posteli nabízejí další úložný prostor.

 

    

 

Ložnice v přírodní barvě

Už jsme si zvykli, že francouzský výrobce přijde na trh vždy s nějakým novým zajímavým designem. Ložnice Most, v přírodním odstínu akácie, kterou Vám nabídneme na další fotografii, má opravdu ojedinělý design. Sestava na fotografii z kolekce Most francouzského výrobce, nabízí v ložnici snad nejvíce úložného prostoru, který na našich stránkách najdete. Nejen díky prostorné šatní skříni s posuvnými zrcadlovými křídly, ale také díky šuplíku, umístěném pod postelí. Moderní je zde rovněž zpracování úchytek a druhé čelo za postelí, na kterém jsou zavěšeny noční stolky. Ložnice, stejně jako celá kolekce patří k velmi oblíbeným.

 

    

 

Ložnice v černém

Jako poslední Vám nabízíme ložnici Aalborg, její prioritou je rovněž jako u předchozí ložnice spousty úložných prostorů, které lze získat díky rozměrné šatní skříni s posuvnými křídly a zrcadlovým průčelím. Vysoce kvalitní pojezdy skříně zaručují snadnou manipulaci. Tmavý odstín zase této ložnici dodává neskutečnou eleganci. Celkově je design ložnice velmi elegantní díky spojení několika prvků, jako jsou ozdoby na čele postele, které stojí určitě za povšimnutí.

 

    

 

Nechte se při zařizování Vaši ložnice oslovit vysokou francouzskou kvalitou, moderním designem a elegancí, kterou tento výrobce nabízí.