Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Manhattan

Dnešní článek vám představí ložnice od holandského a francouzského výrobceJsou známí svou širokou nabídkou nábytku nejen do ložnic, ale také dětských pokojů, obývacích pokojů a zanedbatelná není rovněž nabídka šatních skříních mnoha rozměrů. Proč ložnice Manhattan? Protože vám ukážeme designy inspirované opravdu New Yorkem. Motivy se dostávají do širokého podvědomí vás zákazníků a jsou velmi využívány také ve studentských pokojích.

 

    

 

 

Ložnice a barvy

Ložnice snad nejlépe charakterizují netradiční designy, ale také velká flexibilita ve výběru samostatných dílů a barevném provedení. Příjemné svým elegantním provedením působí i přes cenovou dostupnost velmi luxusně. Kvalita je zařučena precizností, která je tolik známá u holandských a francouzských výrobců. Ložnice představujeme jako kompletní sestavy, které nabízí šatní skříň, postel, noční stolek a komodu. Výběr barev, či lépe řečeno nabídka barev je velmi ovlivněna módními trendy a ty v letošním roce přišly s také vysokými lesky. Postel je vždy určena pro matraci 140 x 200 cm, 160x200 cm, nebo 180x200 cm, ale větší rozměr není v nabídce u všech manželských postelí. Oblíbenost a velkou účelnost můžeme vidět také v možném výběru komod a to v počtu šuplíků, nebo můžete zvolit mezi dvou a troj dvéřovám skříní. Výběr opravdu dle vašich potřeb.

 

  

Kolekce nábytku do ložnice Belem

 

Moderní design, dostupná cena, která neovlivňuje kvalitu a flexibilní výběr. Holandský a francouzský nábytek, který je společností Aldo prezentován patří k nejoblíbenějším. Sledujte naši aktuální nabídku, která se do konce letošního roku markantně rozšíří o další velmi zajímavé kolekce a nejen v moderním designu.