Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Ložnice, které Vás oslovily

Mezi další velmi oblíbenou kategorii v minulém roce patřily ložnice. Nejen moderní, ale také klasické, nebo rustikální ložnice. Nabídka byla v tomto roce velmi široká a věříme, že do příštího roku přineseme další, nové trendy a sestavy ložnic pro vás. A které z ložnic se zařadily na našem žebříčku nejprodávanějšího nábytku do jeho čela? Například krásná, velmi stylová ložnice Berry v tmavém provedení, nebo bílá ložnice Marion, obě z nabídky od francouzského výrobce.

 

 

  

 

 

Ložnice - místo na odpočinek

Přitom vybrat ložnici je velmi náročný úkol. Postel není určena pro jednu osobu, ale dvě. Manželský, nebo partnerský pár i když žije spolu několik let, může mít na spánek velmi rozdílné požadavky. Někdo rád tvrdší matraci, někdo měkčí. proto například doporučujeme do manželské postele ne jednu velkou matraci, ale dvě oddělené, tak jak komu vyhovuje. V kategorii ložnice nabízíme nejen ložnice jako kompletní sestavy, tedy dvoupostel, šatní skříň, noční stolky, komoda a někdy je v sestavě rovněž zrcadlo, ale také všechny vyjmenované díly nábytku můžete pořídit samostatně. ne jinak je tomu u matrací, které najdete ve zvláštní kategorii. Ale zpátky k ložnicím jako takovým a jejich oblíbenosti. Z kategorie moderního nábytku se na čelním místě umístila rovněž ložnice Laura, kterou také můžete vidět na uvedené fotografii.

 

 

A tak věříme, že i v tom roce přicházejícím vás budeme neméně oslovovat a překvapovat nejen novými a novými trendy, ale také stejnou dostupností a to 72 hodin od objednání.

 

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.