Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice, které Vás oslovily

Mezi další velmi oblíbenou kategorii v minulém roce patřily ložnice. Nejen moderní, ale také klasické, nebo rustikální ložnice. Nabídka byla v tomto roce velmi široká a věříme, že do příštího roku přineseme další, nové trendy a sestavy ložnic pro vás. A které z ložnic se zařadily na našem žebříčku nejprodávanějšího nábytku do jeho čela?

 

                                                     Postel z kolekce Toronto v nabídce ve dvou rozměrech

 

Ložnice je rozhodně místo na odpočinek

Přitom vybrat ložnici je velmi náročný úkol. Postel není určena pro jednu osobu, ale dvě. Manželský, nebo partnerský pár i když žije spolu několik let, může mít na spánek velmi rozdílné požadavky. Někdo rád tvrdší matraci, někdo měkčí. proto například doporučujeme do manželské postele ne jednu velkou matraci, ale dvě oddělené, tak jak komu vyhovuje. V kategorii ložnice nabízíme nejen ložnice jako kompletní sestavy, tedy dvou postel, šatní skříň, noční stolky, komoda a někdy je v sestavě rovněž zrcadlo, ale také všechny vyjmenované díly nábytku můžete pořídit samostatně. ne jinak je tomu u matrací, které najdete ve zvláštní kategorii. Ale zpátky k ložnicím jako takovým a jejich oblíbenosti. Z kategorie moderního nábytku se na čelním místě umístila rovněž ložnice Aalborg, kterou také můžete vidět na uvedené fotografii. Vybrat si můžete i ze dvou barevných variant.

 

   

 

Ložnice je velmi důležitá, jelikož její správný výběr, a to především roštu a matrace, značně ovlivňuje, jak si odpočineme. Asi budete souhlasit se známým příslovím: jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Ložnice jako sestava u nás na ALDU Vám vždy nabídne postel, noční stolek, komodu a šatní skříň.

 

                                               Manželská postel Lanka v bílém odstínu

 

Ložnice jsou však vždy naceněny bez matrace, kterou si každý vybírá dle toho, co mu pro zdravý spánek vyhovuje.
Ložnice sestavená ze samostatných dílůBývá výhodným a ekonomickým nákupem. Ložnicová sestava v našem e-shopu je v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování interiéru. Ložnicové sestavy na Aldu se skládají z postelenočních stolků, komody a šatní skříně.

 

A tak věříme, že i v tom roce přicházejícím vás budeme neméně oslovovat a překvapovat nejen novými a novými trendy, ale také stejnou dostupností a to 72 hodin od objednání u vybraných, nejprodávanějších ložnic.