Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice, inspirace z Francie

Asi nejhezčí nabídku ložnic představuje na našich stránkách francouzský výrobce. Vybírat je z široké nabídky opravdu nelehké. Pokud se chystáte vybavit ložnici jako celek se vším všudy, je zde ucelená nabídka ložnicových sestav. Pokud plánujete třeba jen výměnu manželské postele či vám chybí v ložnici úložné prostory, je lépe vybírat z nabídky samostatných dílů. V každém případě nabídka nábytku do ložnice je velmi flexibilní. A co vše v kategorii ložnice najdete, si dnes představíme.

Nabídka ložnic jako sestav

Každá ze sestav v nabídce, pokud hovoříme o vybavení interiéru jako celku, obsahuje vždy následující díly. Manželskou postel, noční stolky, komodu a šatní skříň. Možnost pořízení každého dílů zvlášť je velmi prozíravé, jelikož každý má k dispozici rozdílný rozměr místnosti pro vybavení ložnice a někomu se třeba do pokoje nevejde vše z dané sestavy. Pokud se vám sestava v návrhu líbí tak jak je, nákup je pak velmi jednoduchý. Francouzský výrobce představuje jak moderní, tak třeba rustikální ložnice. Cenové rozpětí je od velmi levných ložnic až po luxusní ložnice.

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Aalborg white

 

Mezi velmi oblíbené sestavy patří ty, které nabízejí manželské postel s klasickým rozměrem místa na spaní a to 160x200 cm. Tento rozměr matrace je nejvíce běžný. V nabídce jsou manželské postele rozděleny také i jako nabídka samostatných dílů a to dle rozměru, tedy postele 140x200 cm, postele 160x200 cm a postele 180x200 cm. Postele s možností výběru dle rozměru můžeme označit za základní. V nabídce pak ještě najdete skupinu levných postelí, manželských postelí s úložným prostorem, nebo luxusní či masívní postele. Výběr je tak opravdu velký.

Pro milovníky moderních ložnic je zde nabídka sestav s povrchovou úpravou v bílém lesku. Takové ložnice patří k velmi oblíbeným, stejně jako například ložnice, které velmi prakticky řeší malé interiéry. Na první ilustrační fotografii uvádíme příklad nadčasového designu moderní ložnice, na druhé pak praktický design vhodný do velmi malé místnosti.

 

                           

 

A nezapomeňte, že jak si kdo ustele, tak si také lehne. A toto přísloví se týká rovněž matrace, která by měla být stejně kvalitní jako je postel. pro manželské páry či partnery je lépe pořídit matrace dvě, než jednu matraci v celku. Každý má tak šanci na větší pohodlí.

Ložnice v nabídce samostatných dílů

Bývá výhodným a ekonomickým nákupem. Ložnicová sestava v našem e-shopu je v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování interiéru. Ložnicové sestavy na Aldu se skládají z postele, nočních stolků, komody a šatní skříně. nabídka dílů je široká a jen postele jsou rozděleny do několika kategorií, ostatně jak jsme uvedli už na začátku. Nabídka dílů kromě samostatných manželských postelí ještě nabízí noční stolky, komody a šatní skříně. Doplňkovým sortimentem jsou pak toaletní stolky, které osloví samozřejmě ženy a matrace. Vše pro vybavení vaší ložnice.

 

                         

 

Pokud máme hovořit o nejoblíbenějším odstínu pro vybavení ložnice, pak je to bezkonkurenčně bílá. Tu najdete v nabídce jak u moderního nábytku do ložnice, tak stylového, který je pojmenován jako rustikální nábytek. Liší se samozřejmě i materiály dle daného designu. pro moderní nábytek do ložnice je výrobním materiálem nejčastěji laminát či mdf deska. pro rustikální nábytek je to pak dřevo borovice či mahagon. Závěrem snad jen informace ke všem postelím v nabídce. Ty mají vždy v ceně již zahrnut rošt či dva rošty.