Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Brooklyn dub

Výrobce: Gaut
Kód: GA0070
Jste milovníky dubového dřeva? Nabízíme levnější variantu, ložnice Brooklin vyrobená z mdf desky. Francouzský výrobce značky Gami.
nedostupné
Postel: 181x71x207 cm
10 962 Kč
Šuplík pod postel: 200x24x75 cm
3 452 Kč
Nadstavec: 188x83x28 cm
6 307 Kč
Noční stolek: 54x39x36
1 527 Kč
Komoda 3S: 95x69x50
5 244 Kč
Šatní skříň: 102x186x58
9 693 Kč

Parametry produktu

Barva: dub
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: lamino, mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaná ložnice Brooklyn H52 - díly

Pořídit si ložnici z pravého dubového dřeva je sice příjemné, ale finančně velmi náročné. Cena se šplhá i do částek přes sto tisíc. Francouzský výrobce přináší řešení za dostupnou cenu. Ložnice se speciální povrchovou úpravou k nerozeznání od pravého dubového dřeva. Imitace masivu je opravdu věrohodná. Ale příjemný odstín není vše, co vám chceme nabídnout. To, co vás na ložnici Brooklyn může neméně oslovit je její kvalita.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a detaily. Ložnice vyrobená z mdf desky (nesrovnatelné kvality oproti laminu) se zakončením abs. Kvality, které docílil, může doložit rovněž certifikáty a navíc jakostní značkou Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Kvalitní ložnice sestavena vám na míru

Mít ložnici dle vašich přání a potřeb, je tím nejlepším způsobem nákupu. Každý má v domácnosti pro interiér ložnice k dispozici zcela odlišnou velikost plochy. Ten kdo  umístí všechny díly a ložnice v sestavě se zákazníkovi líbí tak jak je, může pořídit celou sestavu. Pro zákazníky, kterým se však do pokoje třeba nevejde komoda, či velká skříň a potřebovali by méně dílů nábytku, pro ty je nabídka samostatných dílů s flexibilním výběrem velmi užitečná.

 

- manželská postel pro matraci 160x200 cm, včetně roštů (lze i se šuplíkem)
- manželská postel s nadstavcem a šuplíkem
- dva výsuvné noční stolky (varianata dostupná u postele s nadstavcem) 
- dva regály (varianata dostupná u postele s nadstavcem)
- jeden šuplík pod postel (lze pořídit také dva, z obou stran postele)
- komoda s třemi šuplíky
- komoda s šesti šuplíky
- komoda s pěti šuplíky

 

Šatní skříň není v nabídce sestavy ložnice, jelikož každý má zcela jiné požadavky na její vnitřní uspořádání. Nabídka šatních skříní v přírodním provedení je v naší nabídce však velmi široce zastoupena v těch nejrůznějších rozměrech.Prostor na spaní - 160x200 cm, rozměr nutný pro matraci
Rošty v ceně postele - 2 rošty o rozměry 80x200 cm
Doporučujeme pro páry - 2 matrace 80x200 cm oproti jedné 160 cm
Doporučujeme matrace českého výrobce - nejprodávanější matrace Norka

 

Pokud jste příznivci jiných odstínů, máme pro vás v nabídce také identický design ložnice Brooklyn, ale ve sněhově bílé barvě. Nabídka je velká, kvalita vysoká, stačí jen správně zvolit díly. A samozřejmě jako již řadu let, pro naše zákazníky doprava zdarma po celé republice.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Ložnice z dubového dřeva   Francouzské ložnice

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu