Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice Brera 3511

Výrobce: PRS
Kód: PRS0017-2017
nedostupné
21 290 Kč

Parametry produktu

Barva: brazilský ořech
Postel: 175x90x226 cm
Šuplík pod postel: 144x17x65 cm
Noční stolek: 50x38x41 cm
Komoda: 135x74x49 cm
Nosnost: 240 kg
Prostor na spaní: 160 x 200 cm
Cena postele: s roštem a sadou šuplíků
Rošt: lamelový v kovovém rámu
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Ložnice Brera nabízí k posteli dva šuplíky i prostor na lůžkoviny

Ložnice Brera vás může oslovit především řešením manželské postele. V záhlaví postele je úložný prostor rozdělený na dvě části, který využijete na lůžkoviny. Vyklápěcí mechanismus umožňuje rychlý a snadný přístup. A pokud nejste zvyklí lůžkoviny ukládat, pak samozřejmě lze úložný prostor využít na cokoliv jiného. Díky hloubce záhlaví postele získáte i praktický odkládací prostor, polici nad lůžkem. Po obou stranách postele jsou šuplíky a tak se postel hodí také jako řešení malých interiérů. Dalšími díly v sestavě ložnice jsou dva noční stolky a velká, prostorná šuplíková komoda s šesti šuplíky. V kolekci Brera lze pořídit také rozměrově menší variantu postele, která je velikostí místa na spaní určená jedné osobě. Nebo můžete postel pořídit bez šuplíku či s jedním šuplíkem. Možností je více. Moderní, velmi praktický design francouzského výrobce z laminátové desky. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Nabídka také k dispozici v samostatných dílech. Pokud vám tmavý odstín v dekoru brazilský ořech nevyhovuje, je zde ještě odstín světlého dubu.


V ceně sestavy pořídíte:

- postel s rozměrem místa na spaní 160x200 cm
- rošt laťkový v kovovém rámu
- šuplík, který lze umístit po obou stranách postele
- dva noční stolky
- komodu s šesti šuplíky


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu